STS
fot. Illuminar Gaming

Illuminar Gaming z zaproszeniem na European Champions Cup

Choć rozgrywki European Champions Cup ogłoszono już kilka tygodni temu, to do tej pory organizatorzy rozdali do nich tylko dwa zaproszenia. Dzisiaj grono wyróżnionych formacji rozszerzyło się o trzy kolejne, w tym o Illuminar Gaming. Drużyna Pawła „innocenta” Mocka po fuzji AGO Esports z x-komem teamem przez krótki czas pozostawała bez pracodawcy, by na początku […]

Choć rozgrywki European Champions Cup ogłoszono już kilka tygodni temu, to do tej pory organizatorzy rozdali do nich tylko dwa zaproszenia. Dzisiaj grono wyróżnionych formacji rozszerzyło się o trzy kolejne, w tym o Illuminar Gaming.

Drużyna Pawła „innocenta” Mocka po fuzji AGO Esports z x-komem teamem przez krótki czas pozostawała bez pracodawcy, by na początku lipca trafić pod skrzydła iHG. Do tej pory nasi rodacy mieli okazję rywalizować wyłącznie w internetowych turniejach, gdzie radzili sobie naprawdę dobrze. Dotarli oni do finału UCC Summer Smash (rywalem Polaków w najważniejszym meczu będzie Tricked Esport), a także są bardzo blisko play-offów LOOT.BET/CS Season 3. Na ten moment Illuminar zajmuje 50. pozycję w światowym rankingu.

Oprócz nadwiślańskiej ekipy bezpośrednie zaproszenie do zmagań trafiło także do Teamu GamerLegion oraz Sprout, z kolei już wcześniej podobne przepustki powędrowały w ręce reprezentantów Heroic i CR4ZY. Łącznie w zmaganiach startujących 16 września weźmie udział szesnaście zespołów, które powalczą o cztery miejsca na lanowych finałach na Malcie. W puli nagród European Champions Cup znalazło się 60 tysięcy dolarów.

Na ten moment pewne udziału w European Champions Cup są następujące formacje:

CR4ZY Team GamerLegion Heroic
Illuminar Gaming Sprout
Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ranking polskich drużyn CS:GO by Cybersport.pl – 12 sierpnia 2019

– 1. Aristocracy 6227 pkt mouz – rallen – TaZ – MINISE – dycha – Loord (t) – 2. Virtus.pro 5795 pkt MICHU – snatc...