fot. Maciej Kołek / maciejkolek.com

Jeden mecz Polaków na arenie międzynarodowej – dziś w grze adwokacik

W Polsce mamy dziś święto narodowe, w związku z czym większość z nas może cieszyć się błogim odpoczynkiem. Celebrację tego wyjątkowego dnia zmuszeni odpuścić są zawodnicy adwokacika, który po południu stanie ponownie do walki w LOOT.BET/CS Season 3.

adwokacik vs Winstrike/ALTERNATE
15:55 (BO3)

Miks Grzegorza „SZPERO” Dziamałka tuż przed godziną 16 powinien zameldować się na serwerze i rozpocząć swój czwarty pojedynek w ramach internetowych rozgrywek. Co ciekawe, nie wiadomo jeszcze, z kim przyjdzie zmierzyć się Polakom, wszakże ci czekają dopiero na rezultat potyczki Winstrike Teamu z ALTERNATE aTTaX. Nadwiślańska formacja zagra z przegranym tej batalii w meczu drużyn z bilansem 1-2. Ewentualna porażka będzie oznaczać pożegnanie się ze zmaganiami, zwycięstwo zaś pozwoli przedłużyć nadzieje na udział w play-offach imprezy.

Bez wątpienia żaden z potencjalnych rywali adwokacika nie będzie łatwym rywalem. Choć obie ekipy zajmują obecnie miejsca poza czołową 50 rankingu HLTV, to w przeszłości notowały naprawdę dobre rezultaty i z pewnością każda z nich będzie faworytem w starciu z drużyną z naszego kraju. Ale Kacper „kaper” Słoma i partnerzy wiedzą, jak się wygrywa i śmiało można powiedzieć, że nie będą dzisiejszego popołudnia chłopcem do bicia.

Transmisję z tego pojedynku obejrzycie na kanale Tomasza „bandiTa” Borysa. Warto zaznaczyć, że pewne udziału w play-offach LOOT.BET/CS jest już między innymi Illuminar Gaming, z kolei jednej wygranej potrzebuje Izako Boars.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Coraz więcej informacji o PUBG Global Championship. Znamy miejsce finałów

PUBG Corporation nie zwalnia tempa. Kilka dni temu studio podczas ogłosiło, że finały PUBG Global Championship z pulą powyżej 2 milionów dolarów odbęd...