STS
fot. Illuminar Gaming

iHG zainauguruje play-offy LOOT.BET/CS starciem z DreamEaters

Z czterech polskich zespołów w LOOT.BET/CS Season 3 ostał się już tylko jeden. Illuminar Gaming rozpocznie dziś rywalizację w play-offach tego internetowego turnieju, choć o wygraną może być bardzo trudno. Na arenie boju prawdopodobnie nie pojawią się bowiem dwaj ważni członkowie nadwiślańskiej formacji.

Illuminar Gaming vs DreamEaters
12:55 (BO3)

Według niepotwierdzonych jeszcze przez organizację informacji na serwerze zabraknie Pawła „innocenta” Mocka oraz Oskara „oskarisha” Stenborowskiego – ich miejsce zająć mają Maciej „F1KU” Miklas oraz Adrian „IMD” Pieper. Co ciekawe, były trener Actiny PACT od jakiegoś czasu łączony jest właśnie z iHG, które nie posiada obecnie szkoleniowca.

Skupmy się już jednak na dzisiejszym spotkaniu – Illuminar czeka bowiem niezwykle trudne zadanie. Na drodze Polaków staną DreamEaters, czyli uczestnicy najbliższego Majora. Rosjanie na turniej najwyższej rangi przedarli się co prawda dopiero poprzez play-iny, lecz po powrocie z Berlina utrzymali dobrą formę, wygrywając cztery z pięciu kolejnych gier. Jedynym pogromcą piątki z regionu CIS okazało się HAVU Gaming, które niedawno ograło także… iHG. Polacy awans do play-offów zapewnili sobie dzięki triumfom nad OFFSET Esports, adwokacikiem oraz Izako Boars.

Stawką tej batalii będzie miejsce w półfinale drabinki wygranych – przegrany spadnie natomiast do dolnego bracketu, w którym nie będzie już przestrzeni na żaden błąd. Polskojęzyczną transmisję z dzisiejszego pojedynku obejrzycie na kanale Tomasza „bandiTa” Borysa.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

W piątek bez rozstrzygnięć w LEC! Fnatic na dobrej drodze do Aten

Wczorajsze rozgrywki miały przynieść pierwsze rozstrzygnięcia w kwestii miejsc końcowych w tabeli League of Legends European Championship, jednakże ta...