STS
fot. Riot Games

Vitality przegrywa z Schalke! SK nadal z szansą na fazę pucharową LEC

Dla Teamu Vitality pojedynek z FC Schalke 04 był niesamowicie ważny, gdyż ewentualne zwycięstwo gwarantowałoby Pszczołom miejsce w fazie pucharowej. Reprezentanci niemieckiego klubu sportowego pokrzyżowali plany Jakuba „Jactrolla” Skurzyńskiego i spółki, przez co po ostatnim z zaplanowanych spotkań zostanie rozegrana dogrywka o play-offy. FC Schalke 04 1:0 Team Vitality Odoamne Cabochard Trick Mowgli Abbedagge Jiizuke […]

Dla Teamu Vitality pojedynek z FC Schalke 04 był niesamowicie ważny, gdyż ewentualne zwycięstwo gwarantowałoby Pszczołom miejsce w fazie pucharowej. Reprezentanci niemieckiego klubu sportowego pokrzyżowali plany Jakuba „Jactrolla” Skurzyńskiego i spółki, przez co po ostatnim z zaplanowanych spotkań zostanie rozegrana dogrywka o play-offy.

FC Schalke 04 1:0 Team Vitality
Odoamne Cabochard
Trick Mowgli
Abbedagge Jiizuke
Upset Attila
Mystiques Jactroll

Pierwsza krew powędrowała na konto Jakuba „Jactrolla” Skurzyńskiego, który zdołał zabić przeciwnego botlanera. FC Schalke 04 odpowiedziało jednak kilkoma unicestwieniami, jednakże to Pszczoły zniszczyły pierwszą wieżę na środku. Bardzo dobrze prezentował się Felix „Abbeddagge” Braun, który zgarnął trzy eliminacje swoją Akali. Potyczka wokół Nashora także przebiegła po myśli reprezentantów niemieckiego klubu, dzięki czemu uzyskali oni kontrolę wokół potwora.

Po eliminacji trzech przeciwników przez midlanera z Niemiec, jego formacja była w stanie pokonać Nashora. Ogromna przewaga siedmiu tysięcy złota zwiastowała koniec rozgrywki na korzyść Schalke. Ostateczna potyczka w czerwonej bazie zakończyła się upadkiem nexusa. Ta wygrana Eliasa „Upseta” Lippa i spółki spowodowała, że na koniec dzisiejszych starć będziemy mogli obejrzeć dogrywkę pomiędzy SK Gaming a Teamem Vitality o wejście do play-offów.

W kolejnym pojedynku EXCEL podejmie G2. Wszystkie szczegółowe informacje na temat League of Legends European Championship 2019 Summer znajdziecie w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Jankos, G2 Esports, LEC 2019 Summer Split Week 6

G2 Esports pierwszym uczestnikiem Worlds 2019, Rogue w play-offach LEC!

Jedno spotkanie, a jakże ważne dla wielu drużyn z naszymi rodakami w składzie. Dzisiejsza wygrana SK Gaming w meczu z Origen nie tylko przedłużyła sza...