fot. Riot Games

Fnatic lepsze od Rogue w kolejnym nietypowym starciu w LEC

Fnatic i Rogue przed tym pojedynkiem mogły być pewne swoich pozycji w tabeli League of Legends European Championship. Z tego też powodu, zawodnicy zdecydowali się na nietypowe wybory i zaprezentowali bardzo niecodziennego LoL-a na tym poziomie rozgrywek.

Fnatic 1:0 Rogue
Bwipo Woolite
Broxah Inspired
Hylissang Larssen
Nemesis Finn
Rekkles Vander

Podobnie jak w poprzednim spotkaniu, gracze zdecydowali się na wybranie dziwnych postaci i zamianę ról. Rozgrywka rozpoczęła się lepiej dla Fnatic, które przelało pierwszą krew na dolnej alejce. Po kwadransie rozgrywki przewaga pomarańczowo-czarnych wynosiła dwa tysiące sztuk złota. Zawodnicy wymieniali się zabójstwami oraz wieżami, przez co różnica w finansach zmieniała się bardzo nieznacznie.

Po wyłapaniu dwóch przeciwników wicemistrzowie świata zdecydowali się na próbę pokonania Nashora, jednakże Paweł „Woolite” Pruski zdołał obronić potwora podwójnym zabójstwem. Kilka minut później Martin „Rekkles” Larsson i spółka zdołali wyeliminować wszystkich pięciu rywali i bez problemu zgarnąć Barona. Potrójne zabójstwo Tima „Nemesisa” Lipovska w 32. minucie zakończyło rozgrywkę na korzyść jego ekipy.

W ostatnim z dzisiejszych starć Team Vitality podejmie SK Gaming. Zwycięzca zagra w play-offach, zaś dla przegranego będzie to ostatni mecz w tym sezonie profesjonalnych rozgrywek LoL-a. Wszystkie szczegółowe informacje na temat LEC 2019 Summer znajdziecie w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Niezwykle chaotyczne starcie zakończone kolejnym triumfem G2 w LEC

Mecz przyjaźni – to chyba najlepsze określenie, jakim możemy określić pojedynek EXCEL z G2 Esports. Podczas gdy pierwsza z tych ekip walczyła w zasadz...