fot. Illuminar Gaming

Illuminar walczy dalej w play-offach LOOT.BET/CS, miks hadesa w grze o ECS Season 8

Nawet w niedzielę nie wszyscy mogą pozwolić sobie na błogi odpoczynek. Dziś bowiem w akcji znów zobaczymy polskie drużyny CS:GO walczące na arenie międzynarodowej. Na serwerach pojawią się tego popołudnia zawodnicy Illuminar Gaming oraz miksowego One More Time z Olkiem „hadesem” Miskiewiczem na czele.

Niestety, drugie otwarte kwalifikacje do ECS Pinnacle Cup z pewnością nie zostaną dobrze zapamiętane przez nasze rodzime zespoły. Duża część z nadwiślańskich ekip pożegnała się z udziałem w eliminacjach po jednym lub dwóch meczach. Ostatecznie na placu boju zostało tylko One More Time, które w sobotni wieczór pokazało pazur, rozprawiając się z pięcioma konkurentami. Ostatnim z nich był Winstrike Team, czyli zespół Ioanna „Edwarda” Sukharieva. Po zwycięstwie nad rosyjsko-ukraińską piątką Polacy otrzymali przepustkę do drugiego dnia zmagań, lecz od tego momentu wszystkie nadchodzące spotkania będą rozgrywać w formacie BO3. Już o godzinie 14 hades i spółka zawalczą z duńskim GoldenGitte, a w przypadku wygranej nieco później rozegrają decydujące o awansie starcie.

Początek play-offów LOOT.BET/CS Season 3 w wykonaniu Illuminar Gaming nie był wyjątkowo udany. Polacy przegrali dość wyraźnie z DreamEaters, ale w sobotnim pojedynku musieli sobie radzić bez Pawła „innocenta” Mocka i Oskara „oskarisha” Stenborowskiego. Dziś wspomnianego duetu już nie zabraknie, a dodatkowo cała drużyna pojedynek z Vexed Gaming w pierwszej rundzie drabinki przegranych rozgrywać będzie prosto z bootcampu. iHG w zestawieniu z brytyjskim składem wyrasta na zdecydowanego faworyta tej batalii, ale, jak to zwykle bywa, w CS-ie może zdarzyć się dosłownie wszystko. Jak więc potoczą się losy tego meczu? O tym przekonamy się od 15:55.

Niedzielny harmonogram prezentuje się następująco:

16 sierpnia
14:00 One More Time vs GoldenGitte BO3 transmisja
15:55 Illuminar Gaming vs Vexed Gaming BO3 transmisja
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ostatni dzień baraży o EPL, NiP broni się przed spadkiem do ESEA MDL

Niedziela przebiegać będzie pod znakiem rywalizacji o ostatnie pozostałe jeszcze miejsca w stawce uczestników ESL Pro League Season 10. Dziś przepustk...