fot. GG League/Marceli Kaźmierczak

Ruszają play-offy dywizji profesjonalnej PLE, AVEZ czeka na rywala w finale

Po miesiącu zmagań grupa profesjonalna Polskiej Ligi Esportowej rozpoczyna rywalizację w fazie pucharowej. Już dziś ruszają play-offy 6. sezonu, które rozegrane zostaną w formie gauntletu. Kto zmierzy się z AVEZ Esport w wielkim finale rozgrywek? Tego dowiemy się w kolejnych dniach.

Jako pierwsi na serwerze pojawią się reprezentanci Bakłażanów oraz Together Esports, czyli odpowiednio piątej i szóstej drużyny etapu ligowego. Jeszcze dziś z lepszym z tej pary zmierzy się natomiast dok5. Jutro natomiast do gry wejdą również Vex.esport i Dr Pepper Team. Z kolei wspomniane AVEZ w akcji zobaczymy dopiero 22 sierpnia – Patryk „ponczek” Wites i spółka ten przywilej zapewnili sobie dzięki świetnej postawie w pierwszej fazie PLE, podczas której nie doznali ani jednej porażki. Nie przeszkodził im nawet fakt, że przez cały sezon musieli oni radzić sobie w mocno miksowym składzie, i nadal mają oni szanse na obronę wywalczonego na początku lipca mistrzowskiego tytułu.

1. runda 2. runda 3. runda 4. runda Wielki finał
22.08, godz. 16:00
20.08, godz. 20:00 AVEZ
20.08, godz. 17:00 Dr Pepper TBD
19.08, godz. 20:00 Vex TBD
19.08, godz. 17:00 dok5 TBD
Bakłażany TBD
Together

Faza pucharowa grupy profesjonalnej Polskiej Ligi Esportowej potrwa do 22 sierpnia. Przypomnijmy, że jej triumfator otrzyma bezpośrednie zaproszenie do zamkniętych eliminacji do grupy mistrzowskiej PLE.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Cloud9 z awansem na Worldsy po porażce Clutch Gaming

Wczorajszy triumf Teamu Liquid zagwarantował awans na Worlds 2019 nie tylko ekipie Yilianga "Doublelifta" Penga, ale także graczom Cloud9. Stało się t...