fot. ESL/Bart Oerbekke

Kolejni zawodnicy na testach w AGO, wśród nich pasha!

W trakcie dotychczasowych obserwacji prowadzonych w ramach projektu x-kom AGO przewinęło się już wielu rodzimych zawodników, a dzisiaj organizacja Jakuba Szumielewicza postanowiła zaprosić do niego trzech kolejnych graczy. W tym gronie znaleźli się Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, Patryk „Sidney” Korab oraz Adrian „SAYN” Łączyński.

Z pewnością najbardziej zaskakujący jest wybór Jarząbkowskiego, który po oficjalnym opuszczeniu Virtus.pro w styczniu do tej pory nie znalazł żadnej stałej drużyny. 31-latek nie pozostawał jednak zupełnie bierny na scenie, gdyż wraz ze swoim Youngsters wielokrotnie próbował sił w internetowych kwalifikacjach do dużych imprez oraz innych rozgrywkach online.

Oprócz weterana do gniazda Jastrzębi zawitali także Sidney oraz SAYN. Pierwszy z zawodników niedawno trafił na ławkę rezerwowych Actina PACT, a wcześniej występował także pod banderą Illuminar Gaming. Z kolei SAYN kojarzony jest przede wszystkim z gry w PRIDE – zarówno w akademii, jak i głównym składzie tej formacji.

Obserwacje tercetu, podobnie jak w przypadku wcześniejszych graczy, potrwają tydzień. Wcześniej szansę udowodnienia swoich umiejętności otrzymywali m.in. Olek „hades” Miskiewicz, Szymon „Crityourface” Pluta (zrezygnował z projektu na rzecz oferty PACT) oraz Grzegorz „jedqr” Jędras.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MaPet Show: Blokada, która odblokowuje przyjemność z gry

Niezliczona liczba próśb. Być może podobna ilość gróźb. Wiadomości na forach, vlogi, posty w mediach społecznościowych i wiele, wiele innych. Blokowan...