HUNDEN
fot. DreamHack

Kolejne ekipy dołączają do listy uczestników European Champions Cup

Po krótkiej przerwie organizatorzy European Champions Cup powracają do nas z kolejną porcją zaproszeń. Dziś poznaliśmy aż trzy ekipy, które na pewno wezmą udział w startujących już w połowie września rozgrywkach. Warto w tym miejscu przypomnieć, że już wcześniej bezpośrednią przepustkę od organizatorów otrzymało Illuminar Gaming.

Jednym z nowych potencjalnych rywali iHG jest rosyjskie forZe, które będziemy mogli oglądać podczas nadchodzącego StarLadder Major Berlin 2019. Formacja z Europy Wschodniej zajmuje obecnie 21. miejsce w rankingu HLTV, ale, co ciekawe, nie jest najwyżej notowaną spośród tych, które zaproszono dziś. O oczko wyżej znajduje się bowiem Tricked Esport, czyli zespół Nicolaia „HUNDENA” Petersena, który miesiąc temu mógł świętować wicemistrzostwo Good Game League 2019. Kolejnym skandynawskim akcentem będzie Team Ancient. Szwedzka ekipa będzie miała okazję sprawdzić w warunkach bojowych pozyskanego dziś Andreasa „MODDIIEGO” Fridha.

Na ten moment lista uczestników European Champions Cup prezentuje się następująco:

Team Ancient AVANGAR BIG CR4ZY
forZe Team GamerLegion Heroic Illuminar Gaming
NoChance Sprout Tricked Esport Windigo Gaming

European Champions Cup rozpocznie się 16 września i potrwa do listopada. Cztery najlepsze drużyny zapewnią sobie awans na lanowe finały na Malcie, które zaplanowano na grudzień tego roku.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

v1c7oR nie jest już graczem Windigo

W grudniu Viktor "v1c7oR" Dyankov świętowałby drugą rocznicę swojego transferu do Windigo Gaming, wiemy już jednak, że do tego nie dojdzie. Wszystko d...