STS
fot. Illuminar Gaming

Wtorkowe mecze Polaków w LOOT.BET/CS i eliminacjach do ECS

Jeżeli nudzi was czekanie na star StarLadder Major Berlin 2019, to mamy dla was dobrą informację – dziś prawdziwe zatrzęsienie spotkań polskich drużyn na arenie międzynarodowej. A wszystko dzięki trwającym trzecim eliminacjom do ECS Pinnacle Cup. Ale nie tylko.

Wtorek rozpocznie się bowiem od kolejnego pojedynku Illuminar Gaming w ramach LOOT.BET/CS Season 3. A należy pamiętać, że niedawną porażką z DreamEaters Polacy wyczerpali margines błędu i jeżeli nadal marzą o grze w wielkim finale, to muszą wygrać wszystkie pozostałe mecze. A łatwo o to nie będzie, tym bardziej że już dziś iHG podejmie uczestników niedawnego Minora CIS z Gambit Youngsters. Gracze z Europy Wschodniej to przeciwnik niewygodny i bardzo chimeryczny – dość powiedzieć, że podopieczni Ivana „F_1NA” Kochugova jednego dnia są w stanie pokonać AVANGAR, by następnego ponieś porażkę w starciu z o wiele niżej notowanym rywalem. I to właśnie w tym rodzima ekipa powinna upatrywać swoich szans.

Illuminar zobaczymy również przy okazji eliminacji ECS Pinnacle Cup, które powrócą o godzinie 19:00. Po sensacyjnej porażce Aristocracy ze wschodnioeuropejskim miksem SOBRBOBR ekipa Pawła „innocenta” Mocka jest najwyżej notowaną formacją z Polski, która pozostała w grze. Ale nie jedyną – o awans nadal walczą m.in. LIBRARY z Filipem „TUDSONEM” Tudevem i Tomkiem „exhiem” Tuszką oraz One More Time, którego graczem jest Olek „hades” Miskiewicz. Najciekawiej zapowiada się jednak pojedynek adwokacika z CapriSun, gdyż w tym drugim zespole znajdziemy Pawła „byaliego” Bielińskiego, który jeszcze do niedawna występował w „najlepszym polskim miksie”.

Wtorkowy harmonogram prezentuje się następująco:

20 sierpnia
12:55 Gambit Youngsters vs Illuminar Gaming BO3 transmisja
19:00 Trident.GG vs LIBRARY BO1
19:00 One More Time vs NOM-Gaming BO1
19:00 Windigo Academy vs OrgSeekers BO1
19:00 Warriors Team vs Team LEISURE BO1
19:00 adwokacik vs CapriSun BO1
19:00 LOG Esports vs AVEZ Esport BO1
19:00 Illuminar Gaming vs ORTENORT BO1
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Cinkrof League of Legends

Wracają play-offy Ultraligi. Na start pojedynek tytanów – devils.one kontra Rogue!

Czas na kolejny tydzień play-offów w ramach drugiego sezonu Ultraligi. Już dziś naprzeciw siebie staną dwie czołowe formacje, czyli obrońcy tytułu mis...