fot. Illuminar Gaming

Illuminar lepsze od Gambit Youngsters. Polacy wciąż walczą w play-offach LOOT.BET/CS

Przygoda Illuminar Gaming w play-offach LOOT.BET/CS Season 3 trwa dalej! W drugiej rundzie dolnej drabinki Polacy po zaciętym boju pokonali Gambit Youngsters i przedłużyli swoje szanse na triumf w całych rozgrywkach.

Gambit Youngsters 1 : 2 Illuminar Gaming
Overpass 10:16 Mirage 19:15 Vertigo 18:22

Nadwiślańska piątka udanie zainagurowała grę po stronie atakującąej na Overpassie, bowiem zgarnęła cztery oczka z rzędu. Potem tym samym odpowiedzieli rywale, jednak po serii zwycięstw Gambit Youngsters ponownie do głosu doszło iHG. Ostatecznie w pierwszej połowie w udziale naszym rodakom przypadło aż jedenaście punktów. Po wygranej pistoletówce Gambit nieco zbliżyło się do polskiej ekipy, lecz ta kontrolowała sytuację i ostatecznie triumfowała 16:10.

Po przejściu na Mirage’a w pierwszej części znowu lepiej prezentowała się piątka Pawła „innocenta” Mocka, tym razem przystępując do drugiej partii pojedynku z trzypunktową zaliczką. Pomimo przegranej pistoletówki reprezentanci Illuminar odpowiedzieli w kolejnej rundzie i wydawało się, że lada moment domkną mapę. Nic z tych rzeczy – choć rodzima drużyna prowadziła już nawet 15:10, to nie wykorzystała żadnej z pięciu rund meczowych, za co została skarcona w dogrywce, w której nie zapunktowała ani razu.

Rozwój akcji na Vertigo również wskazywał na to, że będziemy świadkami wyrównanej batalii. I rzeczywiście tak było, gdyż przed przerwą różnica pomiędzy oboma zespołami wynosiła tylko jedno oczko na korzyść rosyjsko-estońskiego składu. Uczestnicy ostatniego Minora CIS ponownie znaleźli się pod ścianą i musieli walczyć o doprowadzenie do dogrywki, co udało im się po raz drugi w serii. Na szczęście Polacy nie pozwolili na powtórkę z drugiej lokacji i wykończyli mapę, a zarazem zwyciężyli w całym spotkaniu wynikiem 2:1.

W kolejnej rundzie fazy pucharowej trzeciego sezonu LOOT.BET/CS Illuminar Gaming zmierzy się z triumfatorem meczu pomiędzy DreamEaters i HAVU Gaming. W gwoli przypomnienia innocent i spółka to ostatni polscy przedstawiciele w internetowych rozgrywkach.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ogłoszono terminarz Overwatch League na sezon 2020. Liga po raz pierwszy zawita do Europy!

Mimo że sezon 2019 nie dobiegł jeszcze końca, to już teraz organizatorzy Overwatch League podzielili się z nami pełnym terminarzem na przyszłoroczną e...