fot. ESL/Adam Łakomy

nawrot odchodzi z Izako Boars

Po prawie dwóch latach spędzonych w Izako Boars Piotr „nawrot” Nawrocki rozstaje się z polską organizacją. To kolejna roszada w szeregach Dzików, które po ESL Mistrzostwach Polski Wiosna 2019 pozyskały aż dwóch nowych graczy.

Nawrocki dołączył do organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego jeszcze w październiku 2017 roku, gdy został przyjęty na testy. 22-latek pomyślnie przeszedł okres próbny, dzięki czemu był częścią wszystkich kolejnych odsłon składu IB. Pod banderą Izako Boars nawrot wystąpił na wielu krajowych turniejach lanowych, kilkakrotnie wraz z kolegami reprezentował nasz kraj również za granicą.

Ostatnią imprezą offline, na której nawrot zagrał razem ze swoją dotychczasową drużyną, były finały wiosennej edycji Polskiej Ligi Esportowej, w których trakcie ekipa już w pierwszym meczu uznała wyższość x-kom AGO i pożegnała się z rywalizacją. Niedługo później IB straciło również swoje miejsce w ESEA Mountain Dew League.

Dzisiejsza informacja nie jest niespodzianką – nawrot już kilka dni temu za pomocą mediów społecznościowych sugerował, iż pożegna się z Izako Boars. Zawodnik widziany był już także w składach kilku miksowych formacji – wraz z jedną z nich awansował nawet do zamkniętych polskich eliminacji do V4 Future Sports Festival 2019.

W związku z powyższym skład Izako Boars obecnie wygląda następująco:

  • Sebastian „NEEX” Trela
  • Patryk „Patitek” Fabrowski
  • Maciej „Luz” Bugaj
  • Konrad „EXUS” Jeńczeń
  • Bartosz „Hyper” Wolny – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Secret spada do dolnej drabinki fazy pucharowej TI 9, VP wraca do domu

Przestrzeń na wpadkę już nie istnieje. Team Secret w swoim pierwszym meczu w play-offach The International 2019 uległ Evil Geniuses, w związku z czym...