fot. ESL/Adam Łakomy

Dwa miejsca, trzy polskie drużyny. Czy któraś awansuje do ECS Pinnacle Cup?

Po pierwszym dniu ostatnich eliminacji do ECS Pinnacle Cup w grze pozostały trzy polskie formacje. Dziś ponownie zobaczymy je w akcji – potrzebują one zaledwie dwóch zwycięstw w spotkaniach BO3, by osiągnąć swój cel i zapewnić sobie miejsce w rozgrywkach sygnowanych przez FACEIT.

Teoretycznie najtrudniejsze zadanie czeka na Illuminar Gaming, które niedzielne zmagania zacznie od pojedynku z Copenhagen Flames. Duńska formacja dopiero co zakontraktowała znanego m.in. z Heroic oraz Dignitas Asgera „AcilioNa” Larsena i wraz z nim postara się wyeliminować grających ostatnio w kratkę Polaków. A jeżeli ostatecznie to jednak iHG okaże się lepsze, to w decydującym meczu zmierzy się z rywalizującym w ESEA Mountain Dew League Chaos Esports Club lub też z Gambit Youngsters, które mogliśmy oglądać podczas niedawnego Minora CIS. Przed Pawłem „innocentem” Mockiem i spółką więc prawdziwa ścieżka zdrowia.

A w drugiej części drabinki znalazł się natomiast Actina PACT, którego rywalem będzie wschodnioeuropejski miks eL’quvet, którego wyniki, mówiąc lekko, szału nie robią. Każdy inny rezultat niż wysoka wygrana piątki z Polski będzie więc sporym zaskoczeniem. I uniemożliwi nam zobaczenie polskich derbów, gdyż potencjalnym rywalem PACT w kolejnej rundzie jest One More Time, czyli miks znad Wisły, który współtworzy m.in. Olek „hades” Miskiewicz. Co ciekawe, naprzeciwko niego stanie międzynarodowy skład m1x, gdzie znajdziemy dwóch Albańczyków, Szwajcara, Izraelczyka oraz… Filipa „TUDSONA” Tudeva.

Niedzielny harmonogram prezentuje się następująco:

25 sierpnia
14:00 Illuminar Gaming vs Copenhagen Flames BO3 transmisja
14:00 Actina PACT vs eL’quvet BO3 transmisja
14:00 One More Time vs m1x BO3 transmisja
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kto z kim w 4. rundzie? Znamy pary kolejnej serii spotkań berlińskiego Majora

Za oknami już noc, ale nie ma czasu na spanie. Oto bowiem organizatorzy StarLadder Major Berlin 2019 zaprezentowali nam pary, w jakich jutro uczestnic...