STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Izako Boars rozpoczyna walkę o LOOT.BET/CS Season 4. W składzie nowy zawodnik

Od kilku dni wiemy, że udział w nadchodzącym czwartym sezonie LOOT.BET/CS wezmą aż cztery polskie formacje. Niewykluczone jednak, że liczba ta zwiększy się nawet do pięciu, ale aby tak się stało, Izako Boars musi przebrnąć dziś przez zamknięte eliminacje.

Izako Boars vs Team LDLC
12:55 (BO3)

Przewidywany skład

Przewidywany skład

Sebastian „NEEX” Trela Engin „MAJ3R” Kupeli
Patryk „Patitek” Fabrowski Christophe „SIXER” Xia
Konrad „EXUS” Jeńczeń Vincent „Happy” Schopenhauer
Maciej „Luz” Bugaj Flatron „juanflatroo” Halimi
Mateusz „TOAO” Zawistowski Dionis „sinnopsyy” Budeci

Pierwszą przeszkodą na drodze popularnych dzików będzie Team LDLC, który w ostatnich tygodniach zapadł się nieco pod ziemię. Zespół znad Sekwany jeszcze na początku roku pożegnał się z dwoma swoimi reprezentantami, Alexandre „xms-em” Forté oraz Rodolphe „rodeNem” Bianco, i od tego czasu nie było jasne, kto zajmie zwolnione w ten sposób miejsca. I na dobrą sprawę nadal nie jest to jasne, niewykluczone jednak, że będą to gracze rodem z Kosowa. Mowa tutaj o Flatronie „juanflatroo” Halimim i Dionisie „sinnopsyym” Budecim, których mogliśmy oglądać m.in. przy okazji niedawnego azjatyckiego Minora oraz eliminacji do ECS Pinnacle Cup – podczas tych ostatnich występowali oni wspólnie z Filipem „TUDSONEM” Tudevem i udało im się nawet wywalczyć awans! Teraz jednak pora na testy w LDLC, które mogą do góry nogami wywrócić całą drużynę, która od teraz będzie się musiała przecież komunikować po angielsku.

Nie, żeby w Izako Boars było spokojniej. Organizacja Piotra „izaka” Skowyrskiego również dopiero co wymieniła dwa elementy swojego składu, wiążąc się z pozostającymi ostatnio na bezrobociu Konradem „EXUSEM” Jeńczeniem i Maciejem „Luzem” Bugajem. I gdy wydawało się, że popularne Dziki przynajmniej na jakiś czas mają spokój z roszadami personalnymi, niespodziewanie odszedł Piotr „nawrot” Nawrocki. Jego następcy nie znamy do dziś. Co prawda przy okazji ubiegłotygodniowych eliminacji do V4 Future Sports Festival 2019 wolny fotel zajmował znany z Virtus.pro Paweł „byali” Bieliński, ale wygląda na to, że nie zagrzeje on miejsca w IB zbyt długo. Dziś bowiem na serwerze się nie pojawi. Zagra za to Mateusz „TOAO” Zawistowski, który po kompletnie nieudanej przygodzie z VP próbował ostatnio swoich sił m.in. w Klanie Gadanych Głupot oraz adwokaciku.

Zaplanowany na godzinę 12:55 pojedynek pomiędzy Izako Boars a Teamem LDLC wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na kanale Szymona „Majkiego” Sychty na Twitchu. Warto w tym miejscu nadmienić, że nie będzie to jedyny tego dnia mecz Polaków w eliminacjach do LOOT.BET/CS Season 4. Możliwe, że zobaczymy ich w akcji jeszcze raz lub dwa – wszystko zależeć będzie od osiąganych przez nich rezultatów. W sumie do zdobycia będą dwa sloty na nadchodzących rozgrywkach.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Najważniejsze wydarzenia tygodnia

Najważniejsze wydarzenia tygodnia: 26 sierpnia – 1 września

Kolejny bardzo intensywny tydzień w świecie esportu już za nami. Na przestrzeni ostatnich siedmiu dni byliśmy świadkami wielu często bardzo emocjonują...