x-kom
fot. Meet Point/Kamil Nowakowski

Ćwierćfinalista Majora jednym z grupowych rywali iHG w European Champions Cup

Illuminar Gaming poznało dziś swoich grupowych rywali w pierwszym etapie European Champions Cup. Polska drużyna trafiła do zbioru A, w którym znalazły się także trzy ekipy z czołowej trzydziestki rankingu HLTV.

Oskar „oskarish” Stenborowski i spółka w ramach turnieju spotkają się między innymi z AVANGAR, które przed kilkoma dniami dość niespodziewanie zameldowało się w najlepszej ósemce StarLadder Major Berlin 2019. Polaków czekają także pojedynki z BIG, które niedawno przebudowało swój skład, oraz z Tricked Esport, czyli finalistą GG League 2019. Równie ciekawie zapowiada się rywalizacja w pozostałych grupach – warto pamiętać, iż w imprezie udział wezmą między innymi CR4ZY czy DreamEaters, a więc ekipy, które śmiało można nazwać rewelacjami trwającego wciąż Majora.

Pełny podział na grupy prezentuje się następująco:

Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
AVANGAR DreamEaters forZe CR4ZY
BIG HellRaisers Heroic NoChance
Illuminar Gaming OpTic Gaming Team GamerLegion Team Spirit
Tricked Esport Sprout Team Heretics Windigo Gaming

Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy awansują do pierwszej części play-offów, natomiast pozostałe ekipy trafią do fazy ostatniej szansy, którą przetrwają tylko dwie z nich. Rozgrywki ruszą już 16 września, a ich zwieńczenie nastąpi w grudniu podczas finałów lanowych, które odbędą się na Malcie. W puli nagród internetowego etapu zmagań znalazło się 60 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Inspired z tytułem Rookie of the Split letniej rundy LEC!

Co prawda Rogue nie udało się wywalczyć miejsca w czołowej trójce play-offów League of Legends European Championship, a do tego Łotrzyki pożegnały się...