fot. StarLadder

pasha pomoże uczestnikom OMEN Challenge

Od kilku dni wiemy o wspólnym projekcie HP oraz HLTV, który otrzymał nazwę OMEN Challenge. Całość ma na celu wyłuskanie największych nieznanych jeszcze nikomu talentów, które otrzymają szansę na to, by zaprezentować swoje umiejętności w starciu z najlepszymi.

Za rekrutację zainteresowanych odpowiadać będzie sam Danny „zonic” Sørensen, czyli trener, pod którego wodzą Astralis całkowicie zdominowało 2018 rok, a także wygrało dwa ostatnie Majory. Okazuje się jednak, że nie będzie on sam – swój udział w projekcie potwierdził także Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, jedna z legend polskiego i światowego Counter-Strike’a. 31-latek ma pomóc uczestnikom w przygotowaniach do czekającego ich wyzwania, jakim będzie lanowy turniej.

Wszystkie osoby, które chciałyby mieć szansę na treningi pod okiem pashy, powinny dołączyć do dedykowanej projektowi grupy Steam. Następnie w okresie od 1 do 8 września powinny one rozegrać kilka spotkań turniejowych, by potem w wiadomości prywatnej do oficjalnego konta OMEN przekazać kody do dem z trzech najlepszych w swoim wykonaniu spotkań. To właśnie na ich podstawie zonic oceni poszczególnych kandydatów, by ostatecznie wybrać najlepszą dwójkę – ta 11 i 12 września odbędzie zgrupowanie przygotowujące do zawodów.

Finałowa impreza OMEN Challenge rozegrana zostanie z kolei 20 września i zaoferuje zawodnikom łączną pulę nagród w wysokości 50 tysięcy dolarów. Poza dwójką wyłonioną przez ekspertów, udział w niej wezmą też tacy gracze, jak Håvard „rain” Nygaard, Oleksandr „s1mple” Kostyliev, Nicolai „dev1ce” Reedtz, Nikola „NiKo” Kovač oraz Denis „electronic” Sharipov. W sumie na turnieju pojawi się ośmiu uczestników, którzy rozpoczną zmagania od spotkań deathmatch, które pozwolą określić pary późniejszej fazy 1v1. Ta będzie mieć miejsce na specjalnie stworzonej przez organizatorów mapie.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zmian we Fnatic ciąg dalszy. Zespół z nowym trenerem

Fnatic poinformowało, iż dotychczasowy dyrektor zespołu – Andreas "Samuelsson" Samuelsson – przejął funkcję trenera drużyny CS:GO. Dotychczas szkoleni...