fot. DreamHack/Adela Sznajder

W 2020 roku DreamHack Open zawita do Niemiec oraz USA

Seria turniejów DreamHack Open to już stały element kalendarza Counter-Strike’a, nie dziwi więc fakt, że w 2020 roku produkcja studia Valve ponownie pojawi się na imprezach spod tego właśnie szyldu. Co więcej, znamy już dwa miejsca, które będą mogły gościć zawodników z całego świata.

Już w styczniu cykl DH Open zawita do Niemiec, a konkretniej mówiąc do Lipska. Co ciekawe, nie będzie to pierwszy raz, gdy zmagania CS:GO rozgrywane będą nad Białą Elsterą. Zawody tego typu odbywały się już tam w przeszłości, ale ostatnia taka sytuacja miała miejsce jeszcze w 2017 roku, co oznacza powrót po trzech latach przerwy. Po raz pierwszy natomiast turniej CS-a sygnowany przez DreamHacka pojawi się w Anaheim, które dotychczas kojarzone było raczej BlizzConem, czyli corocznym konwentem fanów gier Blizzarda.

Oznacza to, że na ten moment wiemy o takich nadchodzących eventach DreamHack Open, jak:

  • DreamHack Open Rotterdam 2019 (18-20 października)
  • DreamHack Open Atlanta 2019 (15-17 listopada)
  • DreamHack Open Winter 2019 (29 listopada-1 grudnia)
  • DreamHack Open Sevilla 2019 (13-15 grudnia)
  • DreamHack Open Leipzig 2020 (24-26 stycznia)
  • DreamHack Open Anaheim 2020 (21-23 lutego)

Warto w tym miejscu przypomnieć, że turnieje z serii DreamHack Open będą częścią zapowiedzianego wczoraj cyklu ESL Pro Tour, a jednocześnie pierwszą okazją, by zdobyć w nim jakiekolwiek punkty. Więcej na ten temat przeczytać można pod tym adresem.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Viewer Passa kupimy już 40% taniej

Nie zakupiliście jeszcze Viewer Passa? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi: tak, to teraz jest doskonała pora na to, żebyście wreszcie nabyli wcześnie...