STS
fot. Illuminar Gaming

Zacięta rywalizacja w Twitch Rivals. Nieuczesana o krok od awansu, Tabasko zgarnia 1500$

Wczoraj wieczorem zakończyły się rozgrywki Twitch Rivals w League of Legends. Koniec końców nie zobaczymy żadnego z Polaków podczas finałów w San Diego, jednak niektórzy z nich mogą definitywnie mówić o sukcesie. Wojciech „Tabasko” Kruza otrzymał nagrodę w wysokości 1500 dolarów za największą liczbę asyst w pojedynczej grze, a Karolina „Nieuczesana” Brodnicka była o krok […]

Wczoraj wieczorem zakończyły się rozgrywki Twitch Rivals w League of Legends. Koniec końców nie zobaczymy żadnego z Polaków podczas finałów w San Diego, jednak niektórzy z nich mogą definitywnie mówić o sukcesie. Wojciech „Tabasko” Kruza otrzymał nagrodę w wysokości 1500 dolarów za największą liczbę asyst w pojedynczej grze, a Karolina „Nieuczesana” Brodnicka była o krok od pojechania na finały turnieju do Kalifornii. Bliski awansu był również Remigiusz „Overpow” Pusch, który musiał uznać wyższość Frederika „NoWaya” Hinteregge’a.

Mecze były rozgrywane w systemie BO1 na Summoners’ Rift w mieszanych składach 5 na 5. O tym, kto finalnie wygra i awansuje do wielkiego finału decydowała liczba zwycięstw, a następnie łączna ilość czasu, która była potrzebna do zakończenia wygranych meczów. Ze wszystkich reprezentantów Polski najbliżej sukcesu była Nieuczesana, która pojechałaby na odbywające się na TwitchConie finały w San Diego, gdyby skończyła swoje spotkania dwie minuty szybciej. Pozostali zawodnicy z naszego kraju, czyli Krzysztof „ArQuel” Sauć, Wojciech „Ortis” Bąk, Jakub „Kubon” Turewicz oraz Robert „Nzq” Burczyk zajęli niższe lokaty, jednak każdemu z nich udało się wygrać choć jeden mecz, co zapewniło im nagrody finansowe.

Zawodnicy otrzymywali nagrody pieniężne za poszczególne rzeczy:

  • 200$ za każde zwycięstwo w fazie grupowej,
  • 1500$ dla osoby, która zdobędzie najwięcej fragów w pojedynczej grze,
  • 1500$ dla gracza, który będzie posiadać najwięcej asyst w pojedynczej grze,
  • 2000$ dla drużyny z najszybszym zwycięstwem w turnieju.

Osoby podświetlone na fioletowo zostały wytypowane jako najlepsi zawodnicy na poszczególnych pozycjach i będą reprezentować europejskich streamerów podczas finałów na TwitchConie.

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ruszają play-offy Majora. Sprawdzamy ofertę STS-u przed ćwierćfinałami

Gdy niespełna dwa tygodnie temu startował StarLadder Berlin Major 2019, pewnie mało kto spodziewał się, że w ćwierćfinałach imprezy w stolicy Niemiec...