fot. StarLadder

Kolejna rewolucja w MVP PK, trzech graczy poza składem

Na początku tego roku po nieudanym występie na azjatyckim Minorze włodarze MVP PK zdecydowali się na przeprowadzenie swego rodzaju rewolucji kadrowej. Ta w zamyśle miała pomóc włączyć się do gry o miejsce na StarLadder Major Berlin 2019. Okazało się inaczej, wobec czego historia zatoczyła koło – po na kolejną rewolucję!

Tym razem w jej wyniku z południowokoreańską ekipą pożegnało się aż trzech jej dotychczasowych reprezentantów. Jednym z nich okazał się Hyun-pyo „XigN” Lee, który z MVP związany był od listopada 2015 roku i wraz z zespołem pojawił się na wielu prestiżowych turniejach, w tym na ESL One Cologne czy też StarSeries i-League. O wiele krótszym stażem pochwalić się mogą Hong-kyo „Jinx” Jeong i Hae-seong „HSK” Kim, którzy do zespołu trafili w marcu 2019. Teraz cała trójka otrzymała wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy, gdyż kontrakty poszczególnych zawodników wygasły i nie zostały przedłużone.

Co ciekawe, XigN, HSK i Jinx już teraz ogłosili, iż zamierzają trzymać się razem. Co więcej, trzech Koreańczyków sformowało już nowy skład, w którym poza nimi znaleźli się także inny były zawodnik MVP, Keun-chul „solo” Kang, a także Jong-min „Lakia” Kim, który pół roku temu zakończył swoją współpracę z GOSU. Ekipa w takim zestawieniu zamierza grać w najbliższym czasie, a jednocześnie obwieściła już za pośrednictwem mediów społecznościowych, iż rozgląda się za chętną do jej angażu organizacją.

W tej sytuacji skład MVP PK prezentuje się następująco:

  • Min-Seok „zeff” Park
  • Seon-Ho „xeta” Son Gu
  • Taek „stax” Kim
  • Seon-Ho „termi” Pyeon – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rickeh żegna się z Complexity

Tuż po tym, jak jego drużyna w fatalnym stylu pożegnała się z berlińskim Majorem, Jason Lake, właściciel Complexity Gaming, publicznie zapowiedział na...