STS
fot. DreamHack/Adela Sznajder

Zespół hadesa i exhiego powalczy o awans na IEM Beijing 2019!

Możemy być pewni, że podczas eliminacji do Intel Extreme Masters Beijing 2019 zobaczymy przynajmniej jedną polską ekipę. Mowa tutaj o One More Time, które przez ostatnie dwa dni walczyło podczas otwartego turnieju kwalifikacyjnego i ostatecznie dopięło swego, awansując na GG.Bet Beijing Invitational.

Zespół, którego członkami są m.in. Olek „hades” Miskiewicz i Tomek „exhie” Tuszko miał sporo szczęścia, bo na swojej drodze nie natrafił na żadną z bardziej rozpoznawalnych formacji, ale inna sprawa, że też zbyt dużo ich w stawce nie było. Reprezentanci OMT mierzyli się m.in. z Klandem Gadanych Głupot oraz Apeks, zaś w wielkim finale ich rywalem był duński miks maquinas, w którego składzie także próżno szukać mających większe doświadczenie graczy. Mimo to Skandynawowie początkowo postawili się Polakom i na Mirage’u pokonali ich nawet 22:20! Niemniej Train i Nuke to już koncert hadesa i spółki, którzy zatriumfowali odpowiednio 16:7 i 16:5. Dzięki temu to właśnie ich zobaczymy na online’owym turnieju spod szyldu GG.Bet.

Na ten moment lisa uczestników prezentuje się następująco:

G2 Esports Heroic One More Time

GG.Bet Beijing Invitational odbędzie się między 16 a 20 września. W sumie udział w zawodach weźmie osiem drużyn, które powalczą między sobą o jedno miejsce na zapowiedzianym na listopad IEM Beijing 2019.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Titans i Excelsior w finale drabinki wygranych Overwatch League

Mimo iż od wielkiego finału Overwatch League Season 2019 dzielą nas jeszcze prawie dwa tygodnie, to już teraz znamy dwie ekipy, które znalazły się nie...