fot. ESL/Adam Łakomy

Lekarstwo na pomajorowego kaca – polskie drużyny powalczą w online’owych rozgrywkach

Major oficjalnie dobiegł końca, bez wyrzutów sumienia możemy więc zająć się innymi sprawami. Dziś np. trzy czołowe polskie formacje powalczą o pierwsze punkty w online’owych rozgrywkach – zagra zarówno Aristocracy, jak i x-kom AGO oraz Illuminar Gaming.

Jako pierwsi na serwerze zameldują się Wiktor „TaZ” Wojtas i spółka. I oni też będą mieć teoretycznie najtrudniejsze zadanie, bowiem ich przeciwnikiem w LOOT.BET/CS Season 4 będzie Se7en eSports, którego członkiem jest m.in. znany z BOOT Letou Alikhan „w1nt3r” Kopzhanov. Kilka godzin później do gry powinno wejść także x-kom AGO, które nadal nie ogłosiło swojego nowego składu. Nie przeszkadza to jednak Jastrzębiom w rozgrywaniu oficjalnych spotkań, a w kolejnym z nich, także w ramach LOOT.BET, zmierzą się one z Finami z HAVU Gaming, którzy na co dzień rywalizują w ESEA Mountain Dew League.

A skoro o MDL-u mowa, to nie można nie wspomnieć o Illuminar. Wszystko dlatego, że to właśnie Paweł „innocent” Mocek i spółka zainaugurują nowy sezon swoistej CS-owej drugiej ligi. O premierowe punkty na drodze do upragnionego awansu do ESL Pro League przyjdzie im zmierzyć się z Teamem Heretics, czyli jednym ze spadkowiczów. Francusko-belgijski skład jeszcze do niedawna sam znajdował się w gronie uczestników EPL, ale słaby występ w turnieju barażowym sprawił, iż przynajmniej przez najbliższe kilka miesięcy będzie on musiał grywać na niższym poziomie rozgrywkowym.

Poniedziałkowy harmonogram prezentuje się następująco:

9 września
12:55 Aristocracy vs Se7en eSports BO3 transmisja
15:55 HAVU Gaming vs x-kom AGO BO3 transmisja
17:00 Illuminar Gaming vs Team Heretics BO1 transmisja
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Najważniejsze wydarzenia tygodnia

Najważniejsze wydarzenia tygodnia: 2-8 września

Za nami bardzo intensywne dni w świecie esportu. Z jednej strony byliśmy świadkami play-offów StarLadder Major Berlin 2019, z drugiej, w tym samym cza...

>