fot. StarLadder/Igor Bezborodov

kioShiMa i shox na liście życzeń Vitality?

Team Vitality ma być coraz bliżej wyboru następcy Nathana „NBK-” Schmitta. Zgodnie z informacjami, do których dotarł francuski dziennikarz neL, ćwierćfinaliści ostatniego Majora ograniczyli listę kandydatów do zaledwie dwóch nazwisk.

Według ostatnich doniesień piątym graczem Pszczółek zostanie ktoś z duetu Fabien „kioShiMa” Fiey – Richard „shox” Papillon. O tym, że kioShiMa znajduje się na celowniku Vitality, dowiedzieliśmy się już dwa dni temu, lecz o możliwym transferze shoxa nie było wcześniej mowy. 27-latek już niedługo może znaleźć się na rynku, wszak jego aktualny pracodawca planuje przesunąć go i Lucasa „Lucky’ego” Chastanga na ławkę rezerwowych. Ściągnięcie Papillona, w przeciwieństwie do pozostającego od kilku miesięcy bez zatrudnienia Fieya, wiązałoby się również z koniecznością pokrycia kwoty jego wykupu.

Druga drużyna świata nie będzie miała zbyt dużo czasu na odpoczynek po berlińskim Majorze, gdyż już 13 września rozpocznie zmagania w ramach BLAST Pro Series Moscow 2019. Obecnie trudno powiedzieć, czy Team Vitality wystąpi w stolicy Rosji z nowym zawodnikiem, czy skorzysta z usług swojego rezerwowego NBK-.


Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zeus zakończy karierę po BLAST Pro Series Moscow!

O ewentualnym przejściu Danylo „Zeusa” Teslenki na zawodniczą emeryturę mówiło się od dłuższego czasu, jednak w kontekście odwieszenia myszki na kołek...