STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Polacy w akcji! Mecze LOOT.BET/CS, ESEA MDL i eliminacji do DH Masters Malmö

Nie śpimy, oglądamy! Dziś polskie drużyny kontynuują walkę o punkty w online’owych rozgrywkach. Przed nami mecze LOOT.BET/CS Season 4 i ESEA Mountain Dew League, ale także kolejne pojedynki w ramach otwartych eliminacji do DreamHack Masters Malmö 2019.

Już na starcie czekają nas małe derby Polski, w których naprzeciwko siebie staną Actina PACT oraz adwokacik. Dla obu formacji jest to dopiero początek przygody z czwartą edycją LOOT.BET/CS, co oznacza, że nawet przegrany nie będzie miał jeszcze nadmiernych powodów do niepokoju. Nieco ponad godzinę później na serwerze zamelduje się też Illuminar Gaming. Paweł „innocent” Mocek i spółka w poniedziałek przegrali z Teamem Heretics i o pierwsze punkty w ESEA MDL powalczą z uczestnikami niedawnego StarLadder Major Berlin 2019 z forZe.

A potem przyjdzie pora już tylko na turniej kwalifikacyjny do DreamHack Masters. Szanse na grę w etapie zamkniętym nadal mają aż cztery rodzime formacje, które potrzebują jeszcze dwóch zwycięstw. Co znaczące, istnieje możliwość, że awans zapewni sobie cała czwórka, gdy formacje znad Wisły trafiły do różnych części drabinki. W grze znajdują się nie tylko wspomniane już PACT i adwokacik, ale także AVEZ Esports, które niedawno zakontraktowało Michała „MOLSIEGO” Łąckiego, oraz One More Time, czyli miks Oleka „hadesa” Miskiewicza.

Poniedziałkowy harmonogram prezentuje się następująco:

10 września
15:55 Actina PACT vs adwokacik BO3 transmisja
17:00 Illuminar Gaming vs forZe BO1 transmisja
18:00 Budapest Five vs AVEZ Esport BO1  
18:00 FATE eSports vs adwokacik BO1  
18:00 Actina PACT vs Japaleno BO1  
18:00 One More Time vs pro100 BO1  
Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

adwokacik i Virtus.pro poznały grupowych rywali podczas V4 Future Sports Festival 2019

Już tylko nieco ponad tydzień dzieli nas od startu V4 Future Sports Festival 2019, czyli międzynarodowego lana, na którym wystąpią aż dwie formacje z...