fot. ESL/Adam Łakomy

Włącz się do gry o ESL Mistrzostwo Polski. Dziś pierwsze otwarte eliminacje!

Kolejny sezon ESL Mistrzostw Polski zbliża się wielkimi krokami. Do jego startu zostało jednak jeszcze nieco czasu i wszyscy zainteresowani nadal mogą włączyć się do gry o miejsce w najbardziej prestiżowych rozgrywkach CS:GO w naszym kraju. A okazja ku temu jest niebanalna.

Dziś bowiem ruszają pierwsze otwarte eliminacje, które potrwają do czwartku. W ich trakcie będzie można wywalczyć cztery sloty premiowane awansem do etapu zamkniętego, w którym na rywali czekają m.in. adwokacik oraz AVEZ Esport. Niemniej już dziś będzie można natrafić na kilka ciekawych formacji. Gotowość do gry w turnieju kwalifikacyjnym wyraziły wszak m.in. OrgSeekers, Together Esports oraz Warriors Team. A to jeszcze nie koniec, gdyż zapisy nadal trwają i zakończą się dopiero o godzinie 16:00. Godzinę później natomiast ruszą same zmagania. Jeżeli i Ty chcesz spróbować swoich sił, nie czekaj – rejestrować się można POD TYM ADRESEM.

ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2019 startują 6 października. Udział w rozgrywkach weźmie w sumie osiem drużyn, które powalczą między sobą m.in. o awans na lanowe finały, które odbędą się na przełomie listopada oraz grudnia. Bronić wywalczonego w czerwcu tytułu będzie Aristocracy.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Były gracz NoChance na testach w Windigo

Przed dwoma tygodniami przygoda Thomasa "Thomasa" Uttinga z NoChance dobiegła końca, jednak Brytyjczyk najwyraźniej nie zamierza brać dłuższej przerwy...