Wyciekło kolejne wideo z rozgrywki w mobilnego LoL-a?

W sieci pojawiło się właśnie kolejne krótkie wideo, które rzekomo ma prezentować rozgrywkę w mobilną wersję League of Legends. Ta ma się zostać wydana najwcześniej na początku przyszłego roku.

Jakiś czas temu światło dzienne ujrzało pierwsze tego typu nagranie. Na nieco ponad 2,5-minutowym wideo mogliśmy zobaczyć interfejs użytkownika podczas starcia na nieco uproszczonym, bo pozbawionym inhibitorów oraz wież przy Nexusie, Summoner’s Rift oraz fazę wyboru postaci.

Jeszcze nowszy klip, który trwa niespełna 2 minuty, przedstawiać ma natomiast runy i dodatkowe umiejętności, które, według autora filmu, będzie można ulepszać, wykorzystując do tego dostępną w grze walutę lub prawdziwe pieniądze. Na nagraniu widać również, że podczas fazy wyboru postaci będzie można się porozumiewać z innymi graczami za pośrednictwem czatu tekstowego oraz głosowego.

Prace nad mobilną wersją League of Legends mają trwać już od kilkunastu miesięcy. Po raz pierwszy dowiedzieliśmy się o tym w maju, kiedy poinformował o tym Reuters. LoL na tablety i smartfony ma zostać wydany najwcześniej na początku 2020 roku.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Patriot prezentuje Viper VP4100 – najszybszy dysk SSD na rynku

Patriot to jeden z wiodących producentów rynku pamięci i liderów w zakresie dedykowanych im technologii. Tym samym wraz z debiutem nowej platformy AMD...

>