fot. ESL/Adam Łakomy

Polacy w walce o kolejne punkty – zagrają Aristocracy i miks TUDSONA

Nieuchronnie zbliżamy się do połowy września – lato powoli staje się tylko wspomnieniem, zaś do naszych drzwi coraz chętniej puka jesień. Dlatego też warto się nieco rozgrzać, a przed rozpoczęciem sezonu grzewczego można to zrobić, m.in. kibicując Polakom na międzynarodowej arenie CS:GO.

Aristocracy vs SMASH Esports
12:30 (BO3)

transmisja

W czwartek jako pierwsze do gry przystąpi Aristocracy, które kilka dni temu w udany sposób rozpoczęło swoją przygodę z LOOT.BET/CS Season 4. Karol „rallen” Rodowicz i spółka pokonali wszak Se7en eSports. Teraz przed nimi kolejna przeszkoda w postaci SMASH Esports, czyli ekipy, która jeszcze do niedawna znana była jako NoChance. Międzynarodowy skład także wygrał swoje inauguracyjne spotkanie, chociaż wcześniej SJ Gaming zdążyło napsuć mu nieco krwi. Tak czy inaczej, stawka dzisiejszego pojedynku będzie znacząca, bo jego zwycięzca będzie już o krok od awansu do kolejnej fazy zmagań.

m1x vs Japaleno
18:00 (BO3)

brak informacji

Istnieje spora szansa, że dziś w akcji zobaczymy w końcu m1x Filipa „TUDSONA” Tudeva. Zespół Polaka teoretycznie powinien wczoraj rozegrać pierwszy mecz w ramach ECS Pinnacle Cup, ale ostatecznie wygrał walkowerem, bo jego przeciwnik, CR4ZY, w momencie rozpoczęcia spotkania toczył zmagania w ramach eliminacji do DreamHack Masters Malmö 2019. Tym razem jednak taryfy ulgowej raczej nie będzie i kolejny rywal międzynarodowego miksu, czyli Japaleno, zamelduje się na serwerze. Szwedzi mają zresztą o co walczyć, bo w środę pokonali Team Spirit i postawili poważny krok na drodze do ósmego sezonu ECS.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

REC w finałach play-in EU Masters! BIG pokonuje ASUS ROG ELITE w decydującym meczu

Rzutem na taśmę, ale udało się! Rogue Esports Club będzie miał szansę na odkupienie bardzo słabego występu podczas fazy grupowej w finałach play-in Eu...

>