fot. Blizzard

Wracają play-offy Overwatch League, dziś kolejne dwie ekipy odpadną z rywalizacji

Po kilku dniach przerwy powracają finały Overwatch League Season 2019. W grze o główną nagrodę w wysokości 1,1 miliona dolarów pozostało już tylko sześć drużyn, ale nie na długo. Dzisiejszej nocy z marzeniami o triumfie pożegnają się bowiem dwie z nich.

Wśród zagrożonych są m.in. reprezentanci San Francisco Shock, którzy jeszcze do niedawna uchodzili za jednych z faworytów do mistrzowskiego tytułu. I oczywiście nadal mają szanse go zdobyć, ale nie mogą już sobie pozwolić na żadną porażkę. W takiej samej sytuacji jest najbliższy rywal ekipy z Kalifornii, Los Angeles Gladiators, który chciałby poprawić swój wynik z ubiegłego roku, gdy zakończył zmagania na miejscach 5-6. Ten pojedynek jednak dopiero o 4 w nocy – kilka godziny wcześniej naprzeciwko siebie stanie natomiast dwójka beniaminków, czyli Atlanta Reign i Hangzhou Spark. Ten pierwszy zespół to niedawni pogromcy SF Shock, z kolei drużyna z Azji wyeliminowała wcześniej Seoul Dynasty. Zanosi się więc na naprawdę wyrównane starcie.

Harmonogram dzisiejszych spotkań prezentuje się następująco:

13 września

2. runda drabinki przegranych

01:00 Atlanta Reign vs Hangzhou Spark BO7
04:00 Los Angeles Gladiators vs San Francisco Shock BO7

Anglojęzyczna transmisja z finałów Overwatch League Season 2019 dostępna będzie na oficjalnym kanale Overwatch League na Twitchu. Po więcej informacji zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu w poniższy baner:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

B1ad3 nowym szkoleniowcem Na`Vi?

Od kilku dni wiemy, że efektem rozczarowującego występu na StarLadder Major Berlin 2019 będą dość znaczące roszady w Natus Vincere. Zespół opuszczą bo...

>