fot. ESL/Carlton Beener

Przedostatnie zaproszenie na DreamHack Open Rotterdam trafia do Heroic

Kolejny dzień przyniósł nam kolejną ekipę, która na pewno wystąpi na DreamHack Open Rotterdam 2019. Tym razem padło na Heroic, które otrzymało z rąk organizatorów przedostatnie bezpośrednie zaproszenie na holenderską imprezę.

Ostatnie tygodnie to dla duńskiej formacji okres naprawdę sporych zmian. W przeciągu zaledwie dwóch tygodni rozstała się ona wszak z dotychczasowym szkoleniowcem oraz dwoma zawodnikami. Szeregi zespołu opuścili wówczas m.in. Adam „friberg” Friberg i Niels Christian „NaToSaphiX” Sillassen. Ich następców poznaliśmy dopiero niedawno – okazali się nimi pozyskany z Tricked Esport Johannes „b0RUP” Borup, a także wracający na stare śmieci po przygodzie z OpTic Gaming Marco „Snappi” Pfeiffer. Ponadto stery w ekipie przejął Frederik „LOMME” Nielsen, który w przeszłości miał już okazję pełnić funkcję trenera Heroic.

Na ten moment lista uczestników prezentuje się następująco:

AVANGAR Beşiktaş Esports CR4ZY
DreamEaters Heroic

DreamHack Open Rotterdam 2019 odbędzie się między 18 a 20 października. W sumie udział w zawodach weźmie osiem drużyn, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 100 tysięcy dolarów.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Problemy Origen. Podstawowy dżungler drużyny nie zagra w LEC Regional Finals

Już jutro zaczynają się LEC 2019 Regional Finals, które wyłonią ostatniego europejskiego uczestnika nadchodzących Mistrzostw Świata 2019 w League of L...