STS
fot. ESL/Helena Kristiansson

Znamy wszystkich uczestników GG.Bet Beijing Invitational, zaproszono m.in. mousesports

Organizowane przez GG.Bet turnieje Invitational, których stawką jest awans na sygnowane przez ESL lanowe imprezy, stają się powoli stały elementem kalendarza rozgrywek. Przed nami kolejne zawody tego typu, podczas których będzie można zdobyć bilet na chińskiego IEM-a!

W sumie o ten przywilej powalczy osiem formacji, z których większość poznaliśmy dopiero dziś. Pięć drużyn otrzymało bezpośrednie zaproszenie od organizatorów – w tym gronie znalazły się m.in. mousesports czy też forZe, czyli uczestnicy niedawnego StarLadder Major Berlin 2019. Przypomnijmy, że już wcześniej podobne przepustki trafiły w ręce graczy G2 Esports i Heroic. Szansę dostaną też inne rozpoznawalne formacje, takie jak OpTic Gaming i Team GamerLegion. A do tej całej śmietanki europejskiego CS-a dołączy One More Time, czyli polski miks Olka „hadesa” Miskiewicza, który w ubiegłym tygodniu okazał się najlepszy podczas otwartych eliminacji.

Pełna lista uczestników prezentuje się następująco:

ex-Epsilon Esports forZe G2 Esports Team GamerLegion
Heroic mousesports One More Time OpTic Gaming

GG.Bet Beijing Invitational odbędzie się między 16 a 20 września. W sumie udział w zawodach weźmie osiem drużyn, które powalczą między sobą o jedno miejsce na Intel Extreme Masters Beijing 2019. Ponadto ekipa, która ostatecznie przegra w wielkim finale otrzyma nagrodę pocieszenia w postaci 5 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Przedostatnie zaproszenie na DreamHack Open Rotterdam trafia do Heroic

Kolejny dzień przyniósł nam kolejną ekipę, która na pewno wystąpi na DreamHack Open Rotterdam 2019. Tym razem padło na Heroic, które otrzymało z rąk o...