fot. Illuminar Gaming

Illuminar powalczy o awans na lanowe finały NEST Pro Series 2019

UCC ogłosiło nazwy siedmiu drużyn, które wezmą udział w zamkniętych europejskich eliminacjach do lanowych finałów NEST Pro Series 2019. A wspominamy o tym dlatego, że o bilet do Chin powalczy m.in. dobrze nam znane Illuminar Gaming.

Paweł „innocent” Mocek i spółka od momentu przenosin do iHG radzą sobie ze zmiennym szczęściem. Z jednej strony bardzo dobrze zaprezentowali się podczas LOOT.BET/CS Season 3 i UCC Summer Smash, w obu przypadkach kończąc zmagania na podium. Z drugiej zaś nie udało im się wywalczyć upragnionego awansu do ECS Pinnacle Cup i MSI Gaming Arena 2019. Rodzimy skład dość słabo zaczął także swoją przygodę z 32. sezonem ESEA Mountain Dew League, już na starcie notując dwie porażki – najpierw z Teamem Heretics, później zaś z forZe. Szansą na poprawę nastrojów w polskich szeregach może być właśnie turniej eliminacyjny do NEST Pro Series, podczas którego Illuminar mierzyć się będzie m.in. z uczestnikami ostatniego Majora z Syman Gaming.

Na ten moment lista uczestników prezentuje się następująco:

Copenhagen Flames Illuminar Gaming Nemiga Gaming Nordavind
SJ Gaming Syman Gaming Winstrike Team

Ostatni zespół zostanie wyłoniony na drodze otwartych eliminacji. Z kolei zamknięty turniej eliminacyjny odbędzie się między 17 września a 1 października. Jego stawką będzie jedno miejsce na lanowych finałach NEST Pro Series 2019 w Chinach, podczas których do zdobycia będzie w sumie 50 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Spark i Shock pozostają w grze o triumf w OWL, dziś poznamy pierwszego finalistę

Dla kolejnych dwóch ekip przygoda z finałami Overwatch League Season 2019 dobiegła końca. W gronie pechowców znalazły się Atlanta Reign oraz Los Angel...