fot. ESL/Adam Łakomy

AGO powalczy o pierwsze zwycięstwo w LOOT.BET/CS Season 4

Początek przygody z LOOT.BET/CS Season 4 ewidentnie nie przebiegł po myśli x-kom AGO. Rodzima formacja przegrała bowiem swój mecz i jeżeli nie chce zafundować sobie nerwówki, to dziś nie może zanotować kolejnej porażki. W przeciwnym wypadku popularne Jastrzębie znajdą się na skraju eliminacji.

Japaleno vs x-kom AGO
12:55 (BO3)

Sytuacji na pewno nie ułatwia fakt, że AGO nadal nie zakończyło prowadzonych od kilku tygodni testów, chociaż dziś ponownie skorzysta z pomocy sprawdzanych od jakiegoś czasu Miłosza „mhL-a” Knasiaka, Eryka „lemana” Kocęby oraz Patryka „Sidneya” Koraba. Z drugiej strony o żadnej stabilizacji nie możemy także mówić w przypadku najbliższego rywala Polaków, czyli Japaleno. Szwedzka ekipa dopiero co rozstała się ze swoim dotychczasowym pracodawcą, Chaos Esports Club, i zdążyła wymienić już jednego z graczy. Efekt? Szereg porażek m.in. w ECS Pinnacle Cup czy też eliminacjach do DreamHack Masters Malmö 2019. Także w czwartej edycji LOOT.BET skandynawski skład nie zachwycił i pozwolił się pokonać ex-Epsilon Esports, na obu mapach wypuszczając pewne, zdawałoby się, zwycięstwo i przegrywając po 14:16.

Polskojęzyczną transmisję z meczu pomiędzy Japaleno a x-kom AGO obejrzeć będzie można za pośrednictwem polskiego kanału UCC na Twitchu.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FURIA triumfatorem Arctic Invitational 2019

Wygląda na to, że gracze FURII Esports zapomnieli już o kompletnie dla siebie nieudanym występie na StarLadder Major Berlin 2019. Wszystko dlatego, że...