fot. ESL/Bart Oerbekke

Zespół NiKo i coldzery odpadł z lokalnego serbskiego lana już w ćwierćfinale

Rozpoczynając zabawę na małym lokalnym lanie, nie spodziewasz się raczej spotkać na nim żadnych gwiazd. A jednak uczestnicy serbskiego Belgrade Open mieli okazję mierzyć się z zawodnikami naprawdę światowego formatu. Ba, jedna z drużyn zdołała ich nawet wyeliminować!

O tym, że na bałkańskiej imprezie dość niespodziewanie pojawił się zespół złożony m.in. z Nikoli „NiKo” Kovača, Marcelo „coldzery” Davida oraz Janko „YNk” Paunovicia, pisaliśmy już wczoraj pod tym adresem. Co oczywiste, cała ekipa, która na czas zawodów przybrała nazwę iNation, traktowała swój udział bardziej jako Zabawę, chociaż i tak można było oczekiwać, że gracze o takich nazwiskach realnie włączą się do gry o końcowy triumf.

Wiemy już jednak, że tak się nie stanie, gdyż skład NiKo i coldzery zakończył swoją przygodę z turniejem już na ćwierćfinale. Przeszkodą nie do przejścia okazało się bowiem BLUEJAYS International, które na Trainie pokonało iNations 16:10. Niemniej warto nadmienić, że podczas tego pojedynku, który trwał 26 rund, David zdobył aż 30 eliminacji! A i tak nie był najskuteczniejszym zawodnikiem na serwerze – przebił go Miloš „dEE” Marčeta, czyli autor 35 fragów.

Co ciekawe, mecze rozgrywane podczas Belgrade Open były pierwszymi „oficjalnymi” spotkaniami coldzery od ponad dwóch miesięcy. 24-latek od połowy lipca przesiaduje wszak na ławce rezerwowych MIBR-u i jego przyszłość na ten moment pozostaje nieznana. Od dłuższego czasu mówi się jednak o jego potencjalnym transferze do FaZe Clanu, gdzie ponownie miałby okazję spotkać się z NiKo i YNk.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Fnatic vs Splyce, czyli walka o główny turniej Worlds 2019

Zarówno Fnatic, jak i Splyce mają już zapewnione miejsce na Worlds 2019. Wydawałoby się więc, że zespoły te nie mają już o co walczyć. Ale nic bardzie...

>