fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Baloniki napompowane? devils.one i Rogue rozpoczynają fazę grupową EU Masters

Mimo że ledwie wczoraj zakończyły się zmagania czołowych europejskich formacji League of Legends w ramach Regionalnych Finałów LEC, to nie koniec emocji związanych z produkcją Riot Games. Wszystko dlatego, że już dziś powraca European Masters, w którym o tytuł mistrzowski zawalczą dwie nadwiślańskie drużyny – devils.one oraz Rogue Esports Club. Dziś oba wymienione zespoły rozpoczną rywalizację w fazie grupowej turnieju głównego.

Zanim jednak rozpocznie się spotkanie z udziałem jednej z polskich drużyn, to czekać nas będzie starcie pomiędzy GODSENT a Vodafone Giants, które zainauguruje fazę główną turnieju. Dopiero o godzinie 19:00 do akcji wkroczy zespół Marcina „Selfiego” Wolskiego, który po sporych perturbacjach w fazie play-in ostatecznie zyskał awans na turniej główny. Rywalem Łotrzyków będzie Campus Party Sparks, czyli mistrz PG Nationals 2019 Summer, który według ekspertów jest jednym z faworytów EU Masters.

Dopiero późnym wieczorem, bo o godzinie 23:00, czekać nas będzie wisienka na torcie w postaci meczu devils.one, które zmierzy się z eNsure. Dla Diabłów będzie to pierwsza okazja do zaprezentowania się na tym turnieju, bo przypomnijmy, że dzięki wygraniu drugiego sezonu Ultraligi podopieczni Adriana „Zeturala” Dziadkowieca nie musieli walczyć w fazie play-in, jak chociażby REC. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku rywala rodzimych mistrzów, dla którego także będzie to pierwszy mecz w European Masters.

16 września
18:00 Vodafone Giants vs GODSENT BO1
19:00 Campus Party Sparks vs Rogue Esports Club BO1
20:00 eSuba vs BIG BO1
21:00 Fnatic Rising vs Defusekids BO1
22:00 mousesports vs For The Win Esports BO1
23:00 devils.one vs eNsure BO1

Wszystkie spotkania w ramach fazy grupowej turnieju głównego European Masters będzie można oglądać z polskim komentarzem na kanale Polsat Games. Więcej szczegółowych informacji na temat rozgrywek znaleźć można w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Reprezentanci TSM-u wygrywają Apex Legends Preseason Invitational

Po trzech dniach zmagań poznaliśmy wreszcie triumfatorów Apex Legends Preseason Invitational. Ostatecznie najlepsi podczas rozgrywanej w podkrakowskie...

>