fot. Blizzard

San Francisco Shock rywalem Vancouver Titans w finale Overwatch League Season 2019

W Overwatch League obyło się bez niespodzianki. W wielkim finale sezonu 2019 naprzeciwko Vancouver Titans stanie bowiem San Francisco Shock, co oznacza, że czeka nas pojedynek dwóch zdecydowanie najlepszych drużyn tego roku.

O ile Titans awans do finałowego pojedynku zapewniło sobie już wcześniej, tak Shock przepustkę otrzymało dopiero minionej nocy. A wszystko dzięki zwycięstwu w finale drabinki przegranych z New York Excelsior. Co ciekawe, Matthew „super” DeLisi i spółka dokonali czegoś niesamowitego i każde spotkanie w LB wygrali wynikiem 4:0! Warto jednak nadmienić, że rezultat ten nie oddaje w pełni wydarzeń na serwerze, bo szóstka z NY długo i dzielnie stawiała opór wyżej notowanym rywalom, ale nie zdał się on na zbyt wiele. Największym osiągnięciem Excelsior było więc to, że na żadnej z czterech rozegranych map ekipa ta nie przegrała różnicą większą niż jeden punkt. Marne to jednak pocieszenie w obliczu porażki, prawda?

Szczegóły omawianego spotkania prezentują się następująco:

15 września

Finał drabinki przegranych

21:00 New York Excelsior 0:4 San Francisco Shock
Lijiang 1:2
King’s Row 2:3
Anubis 5:6
Rialto 2:3

Przed nami już tylko wielki finał, w którym Vancouver Titans podejmie San Francisco Shock, a który zaplanowano na 29 września na godzinę 21:00. Anglojęzyczna transmisja z tego pojedynku dostępna będzie na oficjalnym kanale Overwatch League na Twitchu. Po więcej informacji na temat finałów Overwatch League Season 2019 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu w poniższy baner:

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejne trzy drużyny meldują się na Worlds 2019

W kwestii uczestników nadchodzącego Worlds 2019 mamy coraz mniej niewiadomych. Dziś udział w play-inach tegorocznych mistrzostwach świata w League of...

>