fot. StarLadder/Igor Bezborodov

Grayhound awansowało na DreamHack Masters Malmö 2019

Dziś poznaliśmy kolejny zespół, który dołączył do grona uczestników DreamHack Masters Malmö 2019. Tym razem chodzi o Grayhound Gaming, czyli triumfatorów rozgrywanego przez ostatnie kilka dni oceanicznego turnieju eliminacyjnego.

Zespół z Antypodów do gry przystąpił z pozyskanym niedawno Joshuą „INS-em” Potterem, ale nie zaczął tych kwalifikacji zbyt dobrze, bo już w drugim meczu znalazł swojego pogromcę. Okazało się nim mało znane Genuine Gaming, które w kolejnych dniach ograło także innych rywali i awansowało aż do wielkiego finału. W tym czasie Grayhound musiało przebijać się przez drabinkę przegranych i o mały włos nie zostało wyeliminowane przez Avant Gaming. Niemniej koniec końców byli podopieczni Neila „NeiLa_M” Murphy’ego dopięli swego i dotarli do ostatniego spotkania, w którym ponownie przyszło im zmierzyć się z Genuine. Tym razem taryfy ulgowej nie było – o wiele niżej notowany rywal nie wygrał ani jednej z trzech rozegranych map, gromadząc w sumie zaledwie czternaście rund. Dzięki temu to właśnie INS i spółka zakończyli zmagania na pierwszym miejscu i mogą powoli przygotowywać się do udziału w szwedzkiej imprezie.

Na ten moment lista uczestników DreamHack Masters Malmö 2019 prezentuje się następująco:

Astralis ENCE Fnatic FURIA Esports
G2 Esports Grayhound Gaming Team Liquid Natus Vincere
Ninjas in Pyjamas North NRG OpTic Gaming
TYLOO Team Vitality

DreamHack Masters Malmö 2019 odbędzie się między 1 a 6 października. W sumie udział w zawodach weźmie szesnaście drużyn, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 250 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy wszystkich uczestników Worlds 2019!

Znamy wszystkich uczestników tegorocznej edycji Mistrzostw Świata 2019 w League of Legends. Dziś nad ranem czasu polskiego zakończyły się zmagania w r...

>