STS
fot. ESL/Helena Kristiansson

mousesports wygrywa europejskie eliminacje do DreamHack Masters Malmö

Kolejny turniej eliminacyjny do DreamHack Masters Malmö 2019 dobiegł końca. Tym razem bilet na nadchodzącą imprezę zagwarantowało sobie mousesports, czyli triumfator kwalifikacji, które przez ostatnie kilka dni rozgrywane były na Starym Kontynencie.

Popularne Myszy od samego początku traktowane były jako główny kandydat do awansu, nie dziwi więc fakt, że dwa pierwsze mecze – przeciwko Teamowi GamerLegion oraz FATE Esports – wygrały bez straty mapy. Tę międzynarodowemu składowi w finale drabinki wygranych urwało dopiero CR4ZY, co i tak było dla tej formacji marnym pocieszeniem, bo finalnie musiała ona uznać wyższość mouz wynikiem 1:2. Nie było to jednak ostatnie spotkanie tych drużyn – ponownie trafiły one na siebie w decydującym spotkaniu eliminacji, do którego Finn „karrigan” Andersen i spółka jako zwycięzcy górnej drabinki przystępowali już z prowadzeniem 1:0. Pojedynek ten nie trwał zresztą długo, bo zarówno Inferno, jak i Dust2 toczyły się pod dyktando mousesports, które finalnie zatriumfowało 3:0.

Na ten moment lista uczestników DreamHack Masters Malmö 2019 prezentuje się następująco:

Astralis ENCE Fnatic FURIA Esports
G2 Esports Grayhound Gaming Team Liquid mousesports
Natus Vincere Ninjas in Pyjamas North NRG
OpTic Gaming TYLOO Team Vitality

DreamHack Masters Malmö 2019 odbędzie się między 1 a 6 października. W sumie udział w zawodach weźmie szesnaście drużyn, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 250 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

devils.one również ze zwycięstwem w EU Masters. Polacy pewnie pokonują eNsure

Bardzo udany dzień w wykonaniu polskich drużyn w European Masters 2019 Summer. Po wygranej Rogue Esports Club zwycięstwo odniosło również devils.one,...