fot. ESL/Adam Łakomy

Ostatnia szansa na udział w ESL MP Jesień 2019 w CS:GO. Dziś drugie otwarte kwalifikacje

Jeśli chcecie stanąć do walki z najlepszymi i zagrać o pokaźne nagrody finansowe w ESL Mistrzostwach Polski Jesień 2019, to dziś macie ostatnią szansę, by włączyć się do rywalizacji. O godzinie 17:00 startują bowiem drugie otwarte kwalifikacje w Counter-Strike: Global Offensive, które potrwają do jutra. Pozwolą one na wyłonienie ostatniej czwórki, jakiej brakuje do kompletu uczestników zamkniętej części eliminacji.

W momencie pisania tego artykułu zapisanych do zawodów jest już 55 ekip. Spóźnialskim przypominamy jednak, że nadal można dokonać tego pod tym adresem. Wśród formacji, które zgłosiły już swoją chęć uczestnictwa w kwalifikacjach, znajdziemy między innymi zajmujące 10. lokatę w Rankingu polskich drużyn Me & the Boys, czyli skład zasilany chociażby przez Karola „tecka” Kapczyńskiego. Nie zabraknie także OrgSeekers z Adrianem „Zorineqiem” Kołodziejskim na czele, jak również graczy Pompy Teamu. Do walki o awans ma włączyć się także Arka Gdynia, która nie tak dawno rozpoczęła poszukiwania talentów, otwierając akademię CS:GO.

Warto przypomnieć, że po pierwszych otwartych kwalifikacjach z przepustek do następnego etapu cieszyć mogły się Zimne Dranie, tajemnice watykanu, Konf1tura oraz Digital Killers. Wcześniej natomiast bezpośrednie zaproszenie od organizatorów stało się udziałem adwokacika, AVEZ Esport, One More Time oraz ex-Wisły Płock. Zamknięte eliminacje zaplanowano na 24-25 września, a do zgarnięcia w nich będą dwa miejsca w fazie zasadniczej ESL MP Jesień 2019.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oficjalny debiut nowego składu AGO. Zagrają też Illuminar i One More Time

Poniedziałek nie okazał się zbyt udany dla rodzimych formacji, które nie były w stanie wygrać rozgrywanych przez siebie spotkań. Ale może wtorek będzi...

>