fot. StarLadder/Igor Bezborodov

NRG czwartym zespołem zaproszonym na IEM Beijing 2019

Ostatni w tym roku turniej z serii Intel Extreme Masters coraz bliżej. Nic więc dziwnego, że organizatorzy imprezy postanowili zaprezentować nam czwartą już drużynę, która miejsce na nadchodzących zawodach w Pekinie uzyskała dzięki bezpośredniemu zaproszeniu.

Tą drużyną jest NRG, czyli półfinalista StarLadder Major Berlin 2019, który obecnie zajmuje najniższy stopień podium rankingu HLTV. Formacja ze Stanów Zjednoczonych ma zresztą sporo powodów do zadowolenia, bo cały trwający rok to dla niej pasmo kolejnych sukcesów i niezłych rezultatów. Wystarczy wspomnieć, że w minionych miesiącach aż siedmiokrotnie docierała ona do czołowej czwórki wszystkich prestiżowych imprez, na których dane było jej wystąpić. Spokoju w szeregach graczy zza oceanu nie zmąciła nawet czerwcowa zmiana w składzie, gdy Peter „stanislaw” Jarguz zajął miejsce oddanego później do Cloud9 Damiana „dapsa” Steele’a.

Na ten moment lista uczestników prezentuje się następująco:

Astralis Team Liquid NRG Team Vitality

Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2019 odbędzie się między 7 a 10 listopada w Pekinie. W sumie udział w zawodach weźmie osiem drużyn, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 250 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

SUPER GAME e-sport tym razem odwiedzi Krzeszowice

SUPER GAME e-sport powrócił już ze Sztumu, ale nie ma czasu na odpoczynek. Kolejnym esportowym przystankiem będą bowiem Krzeszowice, gdzie na zgromadz...