Po kilku miesiącach wspólnej gry reprezentanci OrgSeekers zdecydowali się rozstać. Mimo nazwy dobitnie świadczącej o tym, iż rozglądają się oni za nowym domem, nie udało im się ostatecznie znaleźć nowej organizacji i teraz każdy z zawodników będzie szukać szczęścia już na własną rękę.

Nieistniejący już zespół tworzyli m.in. znani z PRIDE Adrian "Zorineq" Kołodziejski, Łukasz "splawik" Jahns oraz Grzegorz "grzes1x" Bianga. To właśnie oni byli trzonem składu, który na koncie ma występ m.in. na MEET POINCIE na PGE Narodowym, a także udział w Polskiej Lidze Esportowej. W tych ostatnich rozgrywkach mogliśmy go oglądać przez ostatnie dwie edycje – w sezonie piątym w dywizji profesjonalnej stanął on nawet na podium, ustępując miejsca tylko Dr Pepper Teamowi oraz triumfatorom z AVEZ Esport.

Tak czy inaczej, decyzja o rozwiązaniu OrgSeekers przyszła w dość zaskakujący momencie. Trzeba bowiem wspomnieć, że zaledwie dwa dni temu członkowie ekipy mogli świętować zwycięstwo podczas Polish Game Festival, dzięki któremu zgarnęli 10 tysięcy złotych. Teraz już wiemy, że dla polskiej formacji był to łabędzi śpiew. – Drużyna OrgSeekers nie istnieje – ogłosił za pośrednictwem mediów społecznościowych grzes1x. Powód? Na to pytanie odpowiedział już Zorineq: – Brak wyników, te same problemy, strata czasu – przyznał.

Ostatni skład OrgSeekers prezentował się następująco:

  • Łukasz "splawik" Jahns
  • Grzegorz "grzes1x" Bianga
  • Adrian "Zorineq" Kołodziejski
  • Michał "SOON" Wójcicki
  • Mikołaj "Miki Z Afryki" Szemraj