fot. ESL/Adam Łakomy

Poznaliśmy komplet uczestników zamkniętych kwalifikacji do ESL MP

Otwarte eliminacje do ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019 to już przeszłość. Wczoraj rozdane zostały cztery miejsca w zamkniętej części rywalizacji, a to oznacza, że lista uczestników tej fazy kwalifikacji jest już skompletowana. Do ósemki drużyn, które o przepustki do kolejnego etapu nie musiały się martwić, dołączyły DrPepper Team, Me & the Boys, Warriors Team oraz żużlowcy.

Po pierwszym dniu zmagań w grze o awans pozostawał m.in. miks Pawła „saja” Pawelczaka występujący pod nazwą OneMatchLosers. Co więcej, popularny streamer i jego koledzy we wtorek nie ponieśli choćby jednej porażki i z dużymi nadziejami przystępowali do walki w decydujących pojedynkach. Okazało się jednak, że była to nadzieje złudne. OML nie postawiło bowiem zbyt wysoko poprzeczki reprezentantom DrPepper Teamu, przegrywając 9:16 i 3:16 w półfinale górnej drabinki. W równolegle rozgrywanym pojedynku większych problemów nie miało także Warriors. Ekipa zajmująca obecnie 11. lokatę w Rankingu polskich drużyn mogła świętować awans po pokonaniu ACTION-REACTION.

Zespół Tomasza „freo” Wolskiego, podobnie jak skład saja, miał jednak jeszcze jedną szansę, by zgarnąć bilety do zamkniętych kwalifikacji. Ale w przypadku jednych, jak i drugich szanse te zostały zaprzepaszczone. Ci pierwsi musieli wszakże uznać wyższość żużlowców, którzy tym samym powtórzyli sukces z wiosennej edycji ESL MP. Jeśli zaś chodzi o graczy OneMatchLosers, to ci nie mieli za wiele do powiedzenia w starciu przeciwko Me & the Boys. Karol „tecek” Kapczyński oraz jego miksowi partnerzy uchodzili za jednych z faworytów eliminacji i tym razem, zaliczając wprawdzie po drodze jedną porażkę, dopięli swego.

Lista uczestników zamkniętych kwalifikacji do ESL MP prezentuje się następująco:

adwokacik AVEZ Esport Digital Killers DrPepper Team
Konf1tura Me & the Boys One More Time tajemnice watykanu
Warriors Team ex-Wisła Płock Zimne Dranie żużlowcy

Zamknięte kwalifikacje do ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019 zaplanowane są na 24-25 września. Awans do fazy grupowej wywalczą dwie najlepsze formacje. Właściwa część rozgrywek ruszy początkiem października.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro zaczyna V4 od porażki, mousesports już w półfinale imprezy

Pierwszy dzień V4 Future Sports Festival 2019 jest już historią. Za nami cztery otwierające pojedynki w ramach węgierskiej imprezy, wobec której ze wz...