Przy okazji każdego Majora Counter-Strike: Global Offensive Valve publikuje nowe naklejki reprezentujące uczestników – znajdziemy stickery zarówno z logami poszczególnych drużyn, jak i autografami ich członków. Niemniej nie wszystkie pieniądze z ich sprzedaży trafiają do Gabe'a Newella i spółki. Część z nich otrzymują również organizacje oraz gracze.

I chociaż słowo "część" nie brzmi zbyt okazale, to kryją się za nim naprawdę poważne sumy. Jak możemy wyczytać w oświadczeniu opublikowanym przez Valve minionej nocy, zespoły i zawodnicy z tytułu sprzedaży sygnowanych przez siebie naklejek zgarnęli w sumie ponad 11 milionów dolarów! Jeżeli dodamy do tego milion, który znalazł się w puli nagród, to wychodzi nam kwota ponad 12 milionów dolarów, która trafiła na konta w sumie 24 formacji, które pojawiły się na StarLadder Berlin Major 2019.

Jest to ogromny wzrost w stosunku do tego, co miało miejsce jeszcze 4 lata temu. Przypomnijmy, że po ESL One Katowice 2015 ekipy otrzymały "zaledwie" 1,5 miliona dolarów, podczas gdy przy okazji ESL One Cologne 2015 były to 4 miliony.