STS
fot. fb.com/www.virtus.pro

Dwie polskie drużyny, dwa miejsca w półfinałach. Przed nami play-offy V4

Po dniu przerwy powracają emocje związane z V4 Future Sports Festival 2019. Emocje szczególnie nam bliskie, bo przecież w grze o główną nagrodę w wysokości 150 tysięcy euro nadal pozostały dwie polskie formacje – Virtus.pro oraz adwokacik. Wszystko jednak może się dziś zmienić, wszak przed nami mecze ćwierćfinałowe. Ninjas in Pyjamas vs Virtus.pro 14:30 (BO3) […]

Po dniu przerwy powracają emocje związane z V4 Future Sports Festival 2019. Emocje szczególnie nam bliskie, bo przecież w grze o główną nagrodę w wysokości 150 tysięcy euro nadal pozostały dwie polskie formacje – Virtus.pro oraz adwokacik. Wszystko jednak może się dziś zmienić, wszak przed nami mecze ćwierćfinałowe.

Ninjas in Pyjamas vs Virtus.pro
14:30 (BO3)

Virtusi swoją przygodę z węgierską imprezą zaczęli najgorzej, jak się dało, bo od porażki. Ta na całe szczęście nie przekreśliła jednak ich szans na grę w play-offach, dzięki czemu dziś podopieczni Jakuba „kubena” Gurczyńskiego będą mogli zmierzyć się z Ninjas in Pyjamas. Szwedzi niedawno powrócili z kompletnie dla siebie nieudanego StarLadder Berlin Major 2019 i kontynuują proces zgrywania się z pozyskanym przed kilkoma tygodniami Nicolasem „Plopskim” Gonzalezem Zamorą, który na ten moment jest najlepszym graczem NiP-u na V4. I nie ulega wątpliwości, że może on napsuć VP sporo krwi, tym bardziej że Polacy jak na razie mieli sporo problemów i to nie tylko z Tricked Esport, ale nawet z E-RIVALS.

Tricked Esport vs adwokacik
18:00 (BO3)

A skoro już o Tricked mowa, to warto wspomnieć, że i tę formację zobaczymy dziś w akcji. Dowodzona przez Nicolaia „HUNDENA” Petersena ekipa zakończyła zmagania grupowe na drugim miejscu i nie ulega wątpliwości, że ćwierćfinał to nie jest szczyt jej ambicji. Czy jednak poukładany taktycznie skład poradzi sobie z kompletnie nieprzewidywalną grą adwokacika? Miks Grzegorza „SZPERO” Dziamałka przybył na zawody z nastawieniem dość dla siebie typowym – czyli na sporym luzie. Mimo to na Trainie zdołał on nieco nastraszyć Ninjas in Pyjamas, by potem z drobnymi tylko kłopotami poradzić sobie z GAMERZONE. Cel minimum w postaci awansu do play-offów został więc osiągnięty, jeżeli więc na Polakach wcześniej ciążyła jakakolwiek presja, to teraz na pewno już jej nie ma.


Anglojęzyczna transmisja z V4 Future Sports Festival 2019 dostępna będzie na oficjalnym kanale V4 Future Sports na Twitchu. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner:

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Derby Polski w półfinale Games Clash Masters 2019!

Za nami niezwykle wyczerpująca faza grupowa Games Clash Masters 2019. Wszystkie mecze rozegrane zostały wszak jednego dnia, nie każdy mógł więc wytrzy...