fot. Ghost Gaming

freakazoid znajdzie wreszcie organizację?

Ryan „freakazoid” Abadir to jeden z bardziej charakterystycznych przedstawicieli północnoamerykańskiej sceny. Zawodnik najbardziej kojarzony jest z okresu spędzonego w Cloud9, chociaż z organizacją tą rozstał się już ponad trzy lata temu.

Po odejściu z C9 występował też m.in. w Echo Fox i Swole Patrol, zaś od stycznia do czerwca tego roku związany był z Ghost Gaming. Latem jednak organizacja ta postanowiła zawiesić swoją dywizję CS:GO i jednocześnie zakończyć współpracę z całym dotychczasowym składem, w tym również z Abadirem. Od tego czasu doświadczony gracz trudnił się głównie streamowaniem, oczekując na ofertę od kolejnej chętnej do jego zatrudnienia formacji. I niewykluczone, że w końcu się doczekał, a przynajmniej tak twierdzi serwis Rush B Media.

Jak podaje RBM, freakazoid ma obecnie prowadzić rozmowy z eUnited. Zespół ten rozgląda się za nowym członkiem, który mógłby zająć miejsce Kaleba „moose’a” Jayne’a, czyli najstarszego stażem członka drużyny, który reprezentuje barwy eU od marca 2018 roku. Co ciekawe, jeżeli 26-letni strzelec faktycznie zdecyduje się na parafowanie umowy z nowym pracodawcą, to będzie miał okazję ponownie występować ze swoim bratem, Austinem „Cooperem-” Abadirem. Obaj panowie mieli już okazję grać ze sobą m.in. w Muffin Lightning oraz wspomnianym wcześniej Swole Patrol.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład eUnited będzie prezentować się następująco:

  • Austin „Cooper-” Abadir
  • Edgar „MarKE” Jimenez
  • Victor „food” Wong
  • Anthony „vanity” Malaspina
  • Ryan „freakazoid” Abadir
  • Armeen „a2z” Toussi – trener

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Gdynia wita esportowców! Rusza Games Clash Masters 2019

Na trzy dni Gdynia stanie się polską stolicą esportu. A to za sprawą międzynarodowego turnieju Games Clash Masters 2019, który rozegrany zostanie właś...