fot. facebook.com/KamykHD

Kamyk drugim członkiem dywizji FIFY w piratesports

piratesports idzie za ciosem – dopiero co powołaną przez organizację dywizję FIFY zasilił kolejny zawodnik. Do zakontraktowanego wcześniej Marcina „mrn-a” Sczesa dołączył Adrian „Kamyk” Kamiński.

Nowy członek Piratów może być kojarzony przede wszystkim z działalności w serwisie YouTube – na swoim kanale poświęconym głównie grze piłkarskiej od EA Sports zgromadził do tej pory ponad 470 tysięcy subskrypcji. Jeśli chodzi o esportowe osiągnięcia Kamyka, to nie ma ich szczególnie wiele, ale warto wspomnieć, że gracz był jednym z reprezentantów Lecha Poznań w tegorocznej edycji Ekstraklasa Games. 25-latek wraz z kolegami zakończył zmagania na 5-8. pozycji. Kamiński brał także udział w czwartym i piątym sezonie PlayStation League, zajmując kolejno dziewiątą i czternastą lokatę.

Czy to koniec transferów założonej w czerwcu organizacji przed nadchodzącym sezonem FIFY 20? O tym powinniśmy przekonać się już w najbliższym czasie.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

SUPER GAME e-sport żegna się z Krzeszowicami

Kolejny przystanek cyklu SUPER GAME e-sport dobiegł końca. Tym razem miejscem esportowej rywalizacji oraz gamingowych atrakcji były Krzeszowice, gdzie...