STS
fot. Games Clash Masters/Michał Konkol

Dzień po triumfie wracamy do rzeczywistości – kolejny mecz iHG w NEST Pro Series

Wczorajsza noc upłynęła graczom Illuminar Gaming pod znakiem świętowania triumfu w Games Clash Masters 2019. Dziś jednak trzeba wracać do pracy – przed polskim składem bowiem kolejny mecz w ramach europejskich eliminacji do NEST Pro Series 2019. Lyngby Vikings vs Illuminar Gaming 15:55 (BO3) Dodajmy, że mecz kluczowy, bo porażka w nim oznaczać będzie dla podopiecznych […]

Wczorajsza noc upłynęła graczom Illuminar Gaming pod znakiem świętowania triumfu w Games Clash Masters 2019. Dziś jednak trzeba wracać do pracy – przed polskim składem bowiem kolejny mecz w ramach europejskich eliminacji do NEST Pro Series 2019.

Lyngby Vikings vs Illuminar Gaming
15:55 (BO3)

Dodajmy, że mecz kluczowy, bo porażka w nim oznaczać będzie dla podopiecznych Adriana „imd” Piepera eliminację. Wszystko dlatego, że Polacy wyczerpali limit błędów, przegrywając przed tygodniem z Copenhagen Flames. Zespół prowadzony przez Henrika „FeTiSha” Christensena powinien być jednak rywalem o wiele prostszym, tym bardziej że w minionych tygodniach przegrywał już z takimi ekipami, jak GAMERZONE czy też Giants Gaming. Z kolei iHG, jak zostało już wspomniane, przystąpi do meczu wzmocnione wczorajszym triumfem nad Sprout w finale GCM i już teraz możemy założyć, że każdy inny wynik niż pewna wygrana Daniela „STOMPA” Płomińskiego i spółki będzie sporym zaskoczeniem.

Anglojęzyczna transmisja z meczu pomiędzy Lyngby Vikings a Illuminar Gaming dostępna będzie na oficjalnym kanale UCC na Twitchu.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Najważniejsze wydarzenia tygodnia

Najważniejsze wydarzenia tygodnia: 16-22 września

Za nami kolejny tydzień pełen esportowych emocji. To na przestrzeni ostatnich siedmiu dni wyłoniono zwycięzców dwóch międzynarodowych lanów Counter-St...