STS
fot. Ghost Gaming

freakazoid nowym zawodnikiem eUnited

Ryan „freakazoid” Abadir wraca do gry po trzymiesięcznej przerwie. 26-latek zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami zasilił skład eUnited, w którym od listopada ubiegłego roku znajduje się jego brat, Austin „Cooper-” Abadir. Ostatnim pracodawcą freakazoida było Ghost Gaming, które w czerwcu zdecydowało się podziękować niemalże wszystkim członkom dywizji CS:GO i rozwiązać z nimi umowy. Od tamtego czasu Amerykanin […]

Ryan „freakazoid” Abadir wraca do gry po trzymiesięcznej przerwie. 26-latek zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami zasilił skład eUnited, w którym od listopada ubiegłego roku znajduje się jego brat, Austin „Cooper-” Abadir.

Ostatnim pracodawcą freakazoida było Ghost Gaming, które w czerwcu zdecydowało się podziękować niemalże wszystkim członkom dywizji CS:GO i rozwiązać z nimi umowy. Od tamtego czasu Amerykanin znany z występów w Cloud9 pozostawał na bezrobociu, jednak jest to już przeszłością. Teraz uczestnik trzech Majorów będzie grał dla eUnited, gdzie zastąpi Kaleba „moose’a” Jayne’a. Najstarszy stażem członek drużyny nie żegna się jednak całkowicie z organizacją, a, jak napisano w oświadczeniu, na własne życzenie został przeniesiony na ławkę rezerwowych.

W związku z tym skład eUnited prezentuje się następująco:

  • Austin „Cooper-” Abadir
  • Edgar „MarKE” Jimenez
  • Victor „food” Wong
  • Anthony „vanity” Malaspina
  • Ryan „freakazoid” Abadir
  • Armeen „a2z” Toussi – trener

Już za trzy dni startuje ESL One New York 2019, które będzie pierwszym sprawdzianem Abadira w nowych barwach. W inauguracyjnym meczu eUnited czeka bardzo trudna przeprawa, bo po drugiej stronie staną liderzy światowego rankingu i ćwierćfinaliści StarLadder Major Berlin 2019 z Teamu Liquid.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ViCi wystąpi na IEM Beijing 2019

Poznaliśmy kolejną formację, która na pewno wystąpi na Intel Extreme Masters Beijing-Haidian 2019. Jest nią ViCi Gaming, czyli triumfator zakończonych...