STS
fot. Valve

Przedłużono termin nadsyłania prac do konkursu z okazji 20-lecia CS-a!

W czerwcu tego roku Counter-Strike świętował swoje 20. urodziny i właśnie z tej okazji Valve zorganizowało konkurs dla społeczności legendarnej gry. Zasada była prosta: stwórz skina do jednej z broni lub naklejkę, a przedstawiciele firmy wybiorą najlepsze, by te później trafiły do CS:GO. Pierwszy etap konkursu miał się zakończyć kilka dni temu, jednak organizatorzy poinformowali […]

W czerwcu tego roku Counter-Strike świętował swoje 20. urodziny i właśnie z tej okazji Valve zorganizowało konkurs dla społeczności legendarnej gry. Zasada była prosta: stwórz skina do jednej z broni lub naklejkę, a przedstawiciele firmy wybiorą najlepsze, by te później trafiły do CS:GO. Pierwszy etap konkursu miał się zakończyć kilka dni temu, jednak organizatorzy poinformowali właśnie o zmianie tej daty.

Z czym mają być związane prace konkursowe? To proste: z CS-em. I nie ma tu miejsca na ograniczanie się do wersji Global Offensive lub Source – prace mogą dotyczyć dowolnej odsłony FPS-a. Choć początkowo zapowiadano, że swoje propozycje będzie można wysyłać do 19 września 2019, to organizatorzy postanowili zmienić tę datę.

Na stronie Społeczności Steam pojawił się następujący komunikat:

Odzew na konkurs CS20 był fenomenalny! Choć nie możemy się doczekać przeglądania Waszych niesamowitych skinów, to zdajemy sobie sprawę, że niektórzy wciąż nad nimi pracują. Z tego właśnie powodu zdecydowaliśmy się przedłużyć czas trwania pierwszego etapu do 7 października 2019. To ostateczny termin, więc postarajcie się, aby wykorzystać tę szansę i wyślijcie skórki bądź naklejki, by mieć szansę, by te Waszego autorstwa znalazły się w skrzynkach lub kapsułach.

GLHF!

Jak zgłosić swoją pracę do konkursu? Należy dodać ją do Warsztatu Steam, a przed nazwą dodać „CS20” (według wzoru: CS20 | nazwa wykończenia). Pełną wersję poradnika możecie znaleźć tutaj.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polsko-polskie starcie w LOOT.BET/CS, pracowity wtorek PACTU

Illuminar Gaming wreszcie odpoczywa po niezwykle udanym występie na Games Clash Masters 2019, ale takiego komfortu nie mają Aristocracy oraz x-kom AGO...