STS
fot. StarLadder/Igor Bezborodov

Ostatnie zaproszenie na DreamHack Open Rotterdam trafia do forZe

Lista uczestników DreamHack Open Rotterdam 2019 już niemal kompletna. Organizatorzy imprezy rozdali do tej pory cztery bezpośrednie zaproszenia, a do dyspozycji pozostało im jeszcze jedno, które dzisiaj znalazło swojego właściciela w postaci forZe.

W tej sytuacji w Rotterdamie pojawią się trzy ekipy z regionu CIS, który nie po raz pierwszy swoją postawą na Majorze udowodnił, że trzeba się z nim liczyć. Aczkolwiek sami zawodnicy forZe w Berlinie z pewnością liczyli na więcej i wypadli przeciętnie na tle DreamEaters czy przede wszystkim AVANGAR. Niepowodzenie za naszą zachodnią granicą Rosjanie powetowali sobie przed własną publicznością w Moskwie, zajmując drugie miejsce w ramach rozgrywanego w tym mieście BLAST Pro Series. To osiągnięcie przesunęło ekipę Bogdana „xsepowera” Chernikova na najwyższą w historii, dwunastą lokatę w notowaniu prowadzonym przez HLTV.

Na ten moment lista uczestników DreamHack Open Rotterdam 2019 prezentuje się następująco:

AVANGAR Beşiktaş Esports CR4ZY DreamEaters
forZe HAVU Gaming Heroic

DreamHack Open Rotterdam 2019 odbędzie się między 18 a 20 października. W sumie udział w zawodach weźmie osiem drużyn, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 100 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

HyperX wprowadza gamingowy zestaw słuchawkowy Cloud Alpha S

Nowy zestaw słuchawkowy zapewnia zaawansowane możliwości regulacji dźwięku, w tym suwaki do regulacji tonów niskich, wirtualny dźwięk przestrzenny Hyp...