STS
fot. Games Clash Masters/Maciej Kołek

Aristocracy w play-offach LOOT.BET/CS, AGO odpada z rozgrywek

Wczoraj Illuminar Gaming rozegrało pierwsze spotkanie po powrocie z Games Clash Masters 2019, z kolei dzisiaj swoją dyspozycję po gdyńskiej imprezie mogli sprawdzić dwaj inni jej uczestnicy – Aristocracy oraz x-kom AGO. Półfinaliści GCM postawili już dwa kroki w kierunku fazy pucharowej czwartego sezonu LOOT.BET/CS, a dziś mieli okazję, by wykonać trzeci. Ekipa Wiktora „TaZa” […]

Wczoraj Illuminar Gaming rozegrało pierwsze spotkanie po powrocie z Games Clash Masters 2019, z kolei dzisiaj swoją dyspozycję po gdyńskiej imprezie mogli sprawdzić dwaj inni jej uczestnicy – Aristocracy oraz x-kom AGO.

Półfinaliści GCM postawili już dwa kroki w kierunku fazy pucharowej czwartego sezonu LOOT.BET/CS, a dziś mieli okazję, by wykonać trzeci. Ekipa Wiktora „TaZa” Wojtasa o awans do play-offów miała zawalczyć z inną rodzimą formacją, Actiną PACT, która wczoraj zagwarantowała sobie udział na lanowych finałach Alienware Game Arena 2019 Split 3. Podopieczni organizacji Marcina „padre” Kurzawskiego nie dali sobie jednak kolejnego powodu do radości, wszak Aristocracy okazało się zbyt wymagającym rywalem. Zwłaszcza na wybranym przez PACT Duście2, gdzie TaZ i spółka wręcz zdemolowali niżej notowany zespół.

Na pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach sponsorowanych przez LOOT.BET czekały Jastrzębie, lecz wiemy już, że się go nie doczekają. Reprezentanci x-kom AGO nie sprostali Unique Teamowi i odpadli z dalszej rywalizacji z bilansem 0-3. Wynik tego meczu sugeruje, iż AGO było wyraźnie gorszą w nim stroną, ale w grze trenowanych przez Mikołaja „miNiroxa” Michałkowa zawodników można było dostrzec wiele pozytywów. Na obu lokacjach ledwo co odświeżony skład pojedynkował się z rosyjsko-łotewską piątką jak równy z równym i tylko nieznacznie jej ustępował, ale na niezłej postawie i szczerych chęciach się skończyło.

Komplet wyników wtorkowych meczów Polaków prezentuje się następująco: 

24 września
12:55 Aristocracy 2:0 Actina PACT Vertigo 16:12
Dust2 16:2
15:55 x-kom AGO 0:2 Unique Team Nuke 12:16
Dust2 14:16
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Transfer coldzery do FaZe bliski finalizacji?

Coraz bliżej koniec sagi transferowej z udziałem Marcelo "coldzery" Davida? Właśnie tak twierdzi Jarek "DeKay" Lewis, według którego źródeł brazylijsk...