STS
fot. ESL

Znamy wszystkich uczestników DreamHack Open Rotterdam 2019

Do startu DreamHack Open Rotterdam 2019 pozostały jeszcze trzy tygodnie, ale już teraz znamy wszystkie ekipy, które wezmą udział w holenderskiej imprezie. Jako ostatnie do stawki dołączyło Asterion, czyli triumfator eliminacji dla Beneluksu.

Holenderska formacja w walce o awans wspomagała się dwoma stand-inami – Josephem „Luzuhem” Loosem oraz znanym z NoChance Thomasem „Thomasem” Uttingiem. Obaj Brytyjczycy mieli ogromny wpływ na grę swojej drużyny, będąc jej najmocniejszymi punktami. To właśnie Loose i Utting pomogli Asterion pokonać m.in. Trident Esports i Epsilon Esports, a także kompletnie zdominować w wielkim finale Belgów z One One Esport. I „dominacja” jest tutaj odpowiednim słowem, bo Thomas i spółka na obu rozegranych w decydującym spotkaniu mapach w sumie oddali oponentom zaledwie dziesięć rund.

Pełna lista uczestników prezentuje się następująco:

Asterion AVANGAR Beşiktaş Esports CR4ZY
DreamEaters forZe HAVU Gaming Heroic

DreamHack Open Rotterdam 2019 odbędzie się między 18 a 20 października. W sumie udział w zawodach weźmie osiem drużyn, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 100 tysięcy dolarów.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

BIG czy Giants? Już dziś wielki finał European Masters

Już dzisiaj o 16:00 na katowicką scenę wyjdą dwie najlepsze europejskie drużyny z lig regionalnych. Naprzeciwko siebie staną gracze hiszpańskiego Voda...